https://melofam.com/16p-b5-catalog
https://melofam.com/16p-b5-catalog
https://melofam.com/16p-b5-catalog

چاپ کاتالوگ 16 صفحه‌ B5

 • کاتالوگ B5 به صورت 16 صفحه‌ای.
 • چاپ تنها با کاغذ گلاسه.
 • گرماژ کاغذ جلد (۲۵۰ گرم)
 • گرماژ کاغذ صفحات داخلی (۱۵۰گرم و ۲۵۰گرم)
 • استعلام قیمت کاملاً به‌روز.
 • همراه با گارانتی تضمین کیفیت چاپ و تولید.
 • طراحی حرفه‌ای کاتالوگ B5 توسط ملوفام.
 • برای سفارش تیراژ بیشتر از ۵۰۰۰ هزار عدد و یا تولید با طرح قالب اختصاصی با ملوفام تماس حاصل کنید.
شناسه محصول: 16p-b5-ctg-prt دسته:

مشخصات جلد کاتالوگ

مشخصات صفحات داخلی

مشخصات کلی

فایل ها را به اینجا بکشید
Accepted file types: tif, jpg, pdf, zip, cdr, psd, ai, eps, Max. file size: 1 GB.
  همه فایل‌های خود را کشیده و درون باکس بیاندازید. فایل مورد تائید با پسوند PDF ، JPG و TIF به صورت فشرده با فورمت (ZIP) و با نام لاتین می‌باشد. در صورت آماده نبودن فایل خود، در صفحه پنل کاربری / قسمت تیکت‌های پشتیبانی امکان ارسال فایل وجود دارد.
  قیمت: 0 تومان

  توضیحات

  محاسبه آنلاین قیمت چاپ کاتالوگ 16 صفحه B5 در ملوفام:

  استعلام قیمت سفارش چاپ کاتالوگ 16 صفحه‌ B5 گلاسه تو ملوفام، از طریق انتخاب هر کدوم از ویژگی‌های انتخابی محاسبه میشه. در واقع همون طور که مشخصه، همه‌ی این گزینه‌ها نوع چاپ و صحافی کاتالوگ 16 صفحه‌ B5 شما رو تعیین می‌کنه. برای اینکه کاتالوگی استاندارد و متناسب با کسب‌وکارتون داشته باشید، می‌تونید این محتوا رو تا انتها دنبال کنید.

  این نوع کاتالوگ B5، فقط با کاغذ گلاسه تو تعداد 16 صفحه برای چاپ سفارش داده میشه. ضخامت کاغذ گلاسه جلد این کاتالوگ ۲۵۰ گرم و ضخامت کاغذ صفحات ۱۵۰ گرم است. سایز این کاتالوگ برای هر نوع کسب‌وکار و حرفه‌ای تو هز زیمنه‌ای می‌تونه کاربردی باشه. برای سفارش چاپ این محصول می‌تونید از گزینه‌های سلفون و یووی برای چاپ جلد کاتالوگ 16 صفحه‌ B5 و نوع صحافی صفحات هم استفاده کنید.

  محاسبه قیمت و سفارش چاپ کاتالوگ 16 صفحه‌ B5 از طریق ملوفام:

  برای ثبت سفارش این کاتالوگ 16 صفحه تو سایز B5، باید هر کدوم از گزینه‌های انتخابی رو متناسب با محصول مورد نیازتون برای چاپ تعیین کنید. این کاتالوگ با جلد کاغذی گلاسه با ضخامت ۲۵۰ گرم و صفحات داخلی با ضخامت ۱۵۰ گرم برای چاپ سفارش داده میشه. برای سفارش چاپ و  استعلام قیمت و هزینه چاپ کاتالوگ 16 صفحه‌ B5 باید نوع سلفون جلد، یووی جلد، نوع صحافی و مقدار تیراژ رو مشخص کنید.

  انتخاب ویژگی‌های جلد:

  جلد کاتالوگ بیشترین تاثیر رو مقاومت و موندگاری کاتالوگ شما داره. یعنی اگر جلد بعد از مدتی آسیب ببینه، کاتالوگ کاربرد اصلیه خودش رو از دست میده. منظور از کاربرد اصلی، جنبه‌ی تبلیغاتی کاتالوگه خیلی تو افزایش میزان فروش شما تاثیر گذاره. اگر جلد کاتالوگ شما از بین بره، امکان داره همه‌ی صفحات کاتالوگ، از هم بپاشه.

  • سلفون و یووی (UV) جلد:

  برای اینکه جلد با کیفیت‌تر باشه، بهتره که از روکش سلفون حرارتی استفاده کنید. روکش سلفون رو می‌تونید به صورت مات و براق برای سفارش چاپ مشخص کنید. برای مشخص کردن برخی از قسمت‌های روی جلد مثل لوگو، اسم، نوشته‌ها و… می‌تونید از گزینه‌ی یووی موضعی (UV) هم استفاده کنید. استفاده از سلفون و یووی هم می‌تونه تو تغییر قیمت چاپ کاتالوگ 16 صفحه‌ B5 گلاسه تاثیر گزار باشه.

  نوع صحافی کاتالوگ:

  صحافی کاتالوگ یعنی به هم متصل شدن صفحات و جلد کاتالوگ با هم. برای چاپ و صحافی کاتالوگ B5 تو تعداد صفحات کم مثل 16 صفحه، می‌تونید یکی از روش‌های منگه ساده و منگه لوپ رو مشخص کنید. این رو بدونید که این دو روش اتصال صفحات و جلد، هیچ تفاوت مقاومتی ندارند و تنها از نظر زیبایی شناسی با هم متفاوت‌اند. می‌تونید تفاوت قیمت چاپ و صحافی کاتالوگ 16 صفحه‌ B5 رو با انتخاب هر کدوم از این گزینه‌ها مقایسه کنید.

  تاثیر مقدار تیراژ در تغییر قیمت چاپ کاتالوگ B5:

  شما باید مقدار تیراژ بالا و پایین رو برای سفارش چاپ کاتالوگ 16 صفحه‌ B5 مشخص کنید. می‌تونید مقدار تیراژ رو از بین ۵۰۰ عدد تا ۵۰۰۰ عدد برای چاپ سفارش بدید. از اونجایی که این نوع کاتالوگ 8 صفحه B5 به روش افست چاپ میشه، مشخصاً سفارش چاپ تو تیراژ بالاتر می‌تونه در هزینه و قیمت به صرفه‌تر باشه. در صورت نیاز به تیراژ بیشتر از ۵۰۰۰ عدد هم می‌تونید با ملوفام تماس بگیرید.

  طراحی کاتالوگ:

  طراحی می‌تونه مهم‌ترین قسمت برای سفارش چاپ کاتالوگ 16 صفحه‌ B5 به شمار بیاد. حتی می‌تونه از افت کیفیت محصول بعد چاپ هم به شدت جلوگیری کنه. اما این انتفاق فقط در صورتی رخ میده، که توسط یک طراح متخصص تو این زیمنه انجام بشه. پش حتماً تا حد امکان سعی کنید که طراحی کاتالوگ‌تون رو به یک طراح باتجربه بسپارید. برای اینکار می‌تونید از گزینه‌ی طراحی حرفه‌ای ملوفام هم استفاده کنید.

  • ارسال فایل طراحی:

  بعد از انتخاب هر کدوم از این گزینه‌ها، شما باید طرح کاتالوگ‌تون رو برای ارسال کنید. البته حتماً باید از قالب‌های آماده ملوفام استفاده کنید که تو صحفه هر محصول قرار داده شده. ما طرح ارسالی شما رو از نظر فرم بندی بررسی می‌کنیم و اگر نیاز به تغییری داشته باشه، به شما اطلاع میدیم. می‌تونید با انتخاب گزینه‌ی اطلاح جزئی و صرف هزینه‌ای ناچیز این کار رو به ما بسپارید. برای ایجاد یووی روی جلد باید قسمت مشخص شده رو توی یک فایل جدا از طرح برای ما بفرستید.

   کلام آخر:

  همون طور که متوجه شدید، برای استعلام قیمت و هزینه چاپ کاتالوگ 16 صفحه‌ B5 گلاسه، باید هر کدوم از گزینه‌های انتخابی رو با دقت مشخص کنید. امیدواریم که تا حد امکان شما رو برای سفارش چاپ کاتالوگ B5 از طریق ملوفام راهنمایی کرده باشیم. هدف ما تنها ارائه بهترین و کاربردی‌ترن خدمات در زیمنه چاپ و طراحی به شماست. متشکریم از انتخاب ایده آل شما.

  منابع:

  PrintingCenter

  مدت زمان آماده سازی محصول:

  • زمان مورد نیاز برای چاپ و ساخت این محصول، با توجه به نوع و تعداد سفارش، حداقل ۷ و حداکثر ۱۴ روز کاری می‌باشد.
  • در صورت ثبت و تکمیل سفارش خود، قبل از ساعت ۱۴، اولین روز کاری بعد از آن مراحل تولید و چاپ محصولتان آغاز می‌گردد.
  • پنج شنبه، جمعه و روزهای تعطیل، جزء روزهای کاری ملوفام محسوب نمی‌شوند.

  نحوه‌ی ارسال و حمل و نقل محصول:

  • بعد از اتمام مراحل چاپ و ساخت محصول، برای هماهنگی جهت نحوه‌ی ارسال با شما تماس خواهیم گرفت.
  • هزینه ارسال سفارش با توجه به آدرسی که در زمان ثبت سفارش خود درج کرده‌اید مشخص می‌گردد.
  نحوه‌ی ارسال سفارش در تهران:
  • ارسال سفارش به آدرسی که به صورت آنلاین ثبت کرده‌اید. در این صورت هزینه آن طبق تعرفه‌های سرویس‌های حمل و نقل درون شهری بر عهده شما می‌باشد.
  نحوه‌ی ارسال سفارش در شهرستان‌:
  • در صورتی که آدرس ثبتی شما خارج از تهران باشد، ارسال آن از طریق سرویس‌های حمل و نقل برون شهری به آدرس پستی شما انجام خواهد شد. در این صورت نیز هزینه ارسال مطابق با تعرفه‌ سرویس‌های حمل و نقل، بر اساس مسیر، وزن و حجم محصول محاسبه و بر عهده شما خواهد بود.

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.


  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “چاپ کاتالوگ 16 صفحه‌ B5”

  • برای طرحی کاتالوگ در ابعاد متفاوت از قالب‌های آماده طراحی شده توسط ملوفام استفاده نمایید.
  • تنها مود رنگ قابل استفاده برای چاپ هنگام طراحی سیستم رنگ (CMYK) می‌باشد.
  • استفاده از رنگ‌های ساختگی (اختصاصی) در هنگام طراحی کاتالوگ دارای محدودیت می‌باشد.
  • برای محفوظ ماندن تمامی عناصر درون طرح کاتالوگ، طرح خود را در فاصله‌ای حداقل حدود ۵ میلی‌متر از هر طرف قرار دهید.
  • جهت جلوگیری از افت کیفیت محصول پس از چاپ، حتماً طرح خود را با حداقل رزولوشن 300dpi خروجی بگیرید.
  • فرمت فایل خروجی طراحی باید یکی از فرمت‌های TIF، JPG و یا PDF باشد.
  • از تصاویر و عناصری با حداقل کیفیت 300dpi استفاده نمایید. برای خوانایی بهتر نوشته‌ها سایز نوشته را حداقل بیشتر از ۹ پوینت انتخاب کنید.
  • برای قسمت‌های نیاز به چاپ پوشش‌های موضوعی (یووی موضعی (UV)، طلاکوب و نقره‌کوب)، فایل جداگانه‌ای تهیه نمایید.
  • طراحی حرفه‌ای کاتالوگ توسط نرم‌ افزارهایی چون CorelDraw، InDesign، Illustrator و Photoshop امکان پذیر می‌باشد.
  • برای بالا بردن کیفیت چاپ محصولات و جلوگیری از ایجاد خطا پس از چاپ، راهنمای آماده سازی فایل‌ها و نکات مهم چاپی را مطالعه کنید.
  • به منظور کسب اطلاعات بیشتر برای نحوه طراحی، از راهنمای طراحی انواع کاتالوگ ملوفام استفاده کنید.

  برای دانلود فایل لایه باز قالب کاتالوگ 16 صفحه B5، فورمت مورد نیاز خود را انتخاب و دانلود نمایید.

  رمز فایل فشرده: www.melofam.com