https://melofam.com/24p-a5-catalog
https://melofam.com/24p-a5-catalog
https://melofam.com/24p-a5-catalog
https://melofam.com/24p-a5-catalog
https://melofam.com/24p-a5-catalog

چاپ کاتالوگ 24 صفحه‌ A5

 • کاتالوگ A5 به صورت 24 صفحه‌ای.
 • چاپ تنها با کاغذ گلاسه.
 • گرماژ کاغذ جلد (۲۵۰ گرم)
 • گرماژ کاغذ صفحات داخلی (۱۵۰گرم)
 • استعلام قیمت کاملاً به‌روز.
 • همراه با گارانتی تضمین کیفیت چاپ و تولید.
 • طراحی حرفه‌ای کاتالوگ A5 توسط ملوفام.
 • برای سفارش تیراژ بیشتر از ۵۰۰۰ هزار عدد و یا تولید با طرح قالب اختصاصی با ملوفام تماس حاصل کنید.
شناسه محصول: 24p-a5-ctg-prt دسته:

مشخصات جلد کاتالوگ

مشخصات صفحات داخلی

مشخصات کلی

فایل ها را به اینجا بکشید
Accepted file types: tif, jpg, pdf, zip, cdr, psd, ai, eps, Max. file size: 1 GB.
  همه فایل‌های خود را کشیده و درون باکس بیاندازید. فایل مورد تائید با پسوند PDF ، JPG و TIF به صورت فشرده با فورمت (ZIP) و با نام لاتین می‌باشد. در صورت آماده نبودن فایل خود، در صفحه پنل کاربری / قسمت تیکت‌های پشتیبانی امکان ارسال فایل وجود دارد.
  قیمت: 0 تومان

  توضیحات

  سفارش آنلاین چاپ کاتالوگ 24 صفحه A5 در ملوفام:

  قیمت سفارش چاپ کاتالوگ 24 صفحه‌ A5 گلاسه، با تعیین هر یک از المان‌های انتخابی برای شما نمایش داده میشه. این نوع کاتالوک 24 صفحه‌ A5 به روش افست اون هم تو تیراژ بالا برای چاپ سفارش داده میشه. برای اینکه چاپ و صحافی کاتالوگ A5 شما درست انجام بشه، توصیه می‌کنیم که حتماً این محتوا رو تا انتها دنبال کنید.

  این نوع کاتالوگ فقط با کاغذ گلاسه ۱۵۰ گرم چاپ میشه. همچنین جلد این نوع کاتالوگ هم با کاغذ گلاسه ۲۵۰ گرم برای چاپ سفارش داده میشه. برای سفارش چاپ این محصول می‌تونید، گزینه‌های سلفون و یووی برای جلد کاتالوگ 24 صفحه‌ A5 و نوع صحافی صفحات مشخص کنید. در ادامه نحوه انتخاب هر کدوم از این ویژگی‌ها رو براتون توضیح می‌دیم.

  محاسبه قیمت و نحوه سفارش چاپ کاتالوگ 24 صفحه‌ A5 از طریق ملوفام:

  همین طور که می‌بینید، با انتخاب هر کدوم از این گزینه‌ها، هزینه و قیمت چاپ کاتالوگ 24 صفحه‌ A5 به صورت کاملاً آنلاین و بروز نمایش داده میشه. این کاتالوگ با جلد کاغذی گلاسه با ضخامت ۲۵۰ گرم و صفحات داخلی با ضخامت ۱۵۰ گرم برای چاپ سفارش داده میشه. برای سفارش چاپ و  استعلام قیمت و هزینه کاتالوگ 24 صفحه‌ A5 باید نوع سلفون جلد، یووی جلد، نوع صحافی و مقدار تیراژ رو مشخص کنید.

  نحوه انتخاب ویژگی‌های جلد کاتالوگ:

  برای چاپ جلدی مطابق با هدف استفاده شما از کاتالوگ A5، باید طرحی درست و جذاب رو انتخاب کنید. اما یک طرح خوب باید روی یک کاغذ مقاوم و با کیفیت چاپ بشه. در نتیجه باید چاپ جلد کاتالوگ هم به بهترین نحوه ممکن صورت بگیره. همه‌ی این موارد به دلیل اینه که جلد کاتالوگ بیشترین تاثیر رو تو موندگاری و جذابیت کاتالوگ شما داره.

  • سلفون و یووی (UV) جلد:

  برای ایجاد یک جلد با کیفیت و محکم، باید از یک کاغذ گلاسه اونم تو ضخامت بالایی استفاده کنید. برای این کار، ما جلد کاتالوگ رو فقط با ضخامت کاغذ گلاسه ۲۵۰ گرم برای چاپ سفارش می‌دیم. علاوه بر کاغذ می‌تونید برای افزایش کیفیت جلد کاتالوگ A5، از روکش سلفون حرارتی مات یا براق هم بهره ببرید.

  برای مشخص کردن برخی از قسمت‌های روی جلد مثل لوگو، اسم، نوشته‌ها و… می‌تونید از گزینه‌ی یووی موضعی (UV) هم استفاده کنید. استفاده از یووی موضعی و سلفون، می‌تونه تو تغییر قیمت و هزینه چاپ کاتالوگ 24 صفحه‌ A5 تاثیر گذار باشه. البته نسبت به کاربردشون هزینه‌ای کاملاً به صرفه‌ایه.

  مقدار تیراژ چاپ کاتالوگ 24 صفحه‌ A5:

  شما باید مقدار تیراژ بالا و پایین رو برای سفارش چاپ کاتالوگ A5 مشخص کنید. می‌تونید مقدار تیراژ رو از بین ۵۰۰ عدد تا ۵۰۰۰ عدد برای چاپ سفارش بدید. از اونجایی که این نوع کاتالوگ 24 صفحه‌ A5 به روش افست چاپ میشه، مشخصاً سفارش چاپ تو تیراژ بالاتر می‌تونه در هزینه و قیمت به صرفه‌تر باشه. در صورت نیاز به تیراژ بیشتر از ۵۰۰۰ عدد هم می‌تونید با ملوفام تماس بگیرید.

  ارزش طراحی کاتالوگ:

  طراحی می‌تونه مهم‌ترین قسمت برای سفارش چاپ کاتالوگ 24 صفحه A5 به شمار بیاد. حتی می‌تونه از افت کیفیت محصول بعد چاپ هم به شدت جلوگیری کنه. اما این انتفاق فقط در صورتی رخ میده، که توسط یک طراح متخصص تو این زیمنه انجام بشه. پش حتماً تا حد امکان سعی کنید که طراحی کاتالوگ‌تون رو به یک طراح باتجربه بدید. برای اینکار می‌تونید از گزینه‌ی طراحی حرفه‌ای ملوفام هم استفاده کنید.

  • ارسال فایل طراحی:

  برای ثبت سفارش چاپ و صحافی کاتالوگ 24 صفحه A5، باید فایل طرح‌تون رو برای ما ارسال کنید. (حتماً از قالب‌های ملوفام تو فرمت‌های مختلف استفاده کنید.) ما طرح شما رو بررسی می‌کنیم و اگر نیاز به تغییری داشته باشه، به شما اطلاع می‌دیم. برای اینکار می‌تونید گزینه‌ی اطلاح جزئی رو انتخاب کنید و این کار رو به بسپارید.

  انتخاب نوع صحافی:

  برای چاپ و صحافی کاتالوگ A5 تو تعداد صفحات کم مثل 24 صفحه، می‌تونید یکی از روش‌های منگه ساده و منگه لوپ رو مشخص کنید. این رو بدونید که این دو روش اتصال صفحات و جلد، هیچ تفاوت مقاومتی ندارند و تنها از نظر زیبایی شناسی با هم متفاوت‌اند. می‌تونید تفاوت قیمت چاپ و صحافی کاتالوگ گلاسه 24 صفحه‌ A5 رو با انتخاب هر کدوم از این گزینه‌ها مقایسه کنید.

   کلام آخر:

  قیمت چاپ کاتالوگ گلاسه 24 صفحه‌ A5، نسبت به کاربرد و کیفیت بالای اون هزینه کاملاً به صرفه‌ای به شمار میاد. امیدواریم که تا حد امکان شما برای سفاش چاپ کاتالوگ 24 صفحه A5 راهنمایی کرده باشیم. هدف ما تنها ایجاد تجربه‌ای جدبد و موندگار تو زیمنه چاپ و طراحی در ذهن شماست. خوشحالیم از اینکه انتخاب شما هستیم.

  منابع:

  PSprint

  • برای طرحی کاتالوگ در ابعاد متفاوت از قالب‌های آماده طراحی شده توسط ملوفام استفاده نمایید.
  • تنها مود رنگ قابل استفاده برای چاپ هنگام طراحی سیستم رنگ (CMYK) می‌باشد.
  • استفاده از رنگ‌های ساختگی (اختصاصی) در هنگام طراحی کاتالوگ دارای محدودیت می‌باشد.
  • برای محفوظ ماندن تمامی عناصر درون طرح کاتالوگ، طرح خود را در فاصله‌ای حداقل حدود ۵ میلی‌متر از هر طرف قرار دهید.
  • جهت جلوگیری از افت کیفیت محصول پس از چاپ، حتماً طرح خود را با حداقل رزولوشن 300dpi خروجی بگیرید.
  • فرمت فایل خروجی طراحی باید یکی از فرمت‌های TIF، JPG و یا PDF باشد.
  • از تصاویر و عناصری با حداقل کیفیت 300dpi استفاده نمایید. برای خوانایی بهتر نوشته‌ها سایز نوشته را حداقل بیشتر از ۹ پوینت انتخاب کنید.
  • برای قسمت‌های نیاز به چاپ پوشش‌های موضوعی (یووی موضعی (UV)، طلاکوب و نقره‌کوب)، فایل جداگانه‌ای تهیه نمایید.
  • طراحی حرفه‌ای کاتالوگ توسط نرم‌ افزارهایی چون CorelDraw، InDesign، Illustrator و Photoshop امکان پذیر می‌باشد.
  • برای بالا بردن کیفیت چاپ محصولات و جلوگیری از ایجاد خطا پس از چاپ، راهنمای آماده سازی فایل‌ها و نکات مهم چاپی را مطالعه کنید.
  • به منظور کسب اطلاعات بیشتر برای نحوه طراحی، از راهنمای طراحی انواع کاتالوگ ملوفام استفاده کنید.

  برای دانلود فایل لایه باز قالب کاتالوگ 24 صفحه A5، فورمت مورد نیاز خود را انتخاب و دانلود نمایید.

  رمز فایل فشرده: www.melofam.com

       

  مدت زمان آماده سازی محصول:

  • زمان مورد نیاز برای چاپ و ساخت این محصول، با توجه به نوع و تعداد سفارش، حداقل ۷ و حداکثر ۱۴ روز کاری می‌باشد.
  • در صورت ثبت و تکمیل سفارش خود، قبل از ساعت ۱۴، اولین روز کاری بعد از آن مراحل تولید و چاپ محصولتان آغاز می‌گردد.
  • پنج شنبه، جمعه و روزهای تعطیل، جزء روزهای کاری ملوفام محسوب نمی‌شوند.

  نحوه‌ی ارسال و حمل و نقل محصول:

  • بعد از اتمام مراحل چاپ و ساخت محصول، برای هماهنگی جهت نحوه‌ی ارسال با شما تماس خواهیم گرفت.
  • هزینه ارسال سفارش با توجه به آدرسی که در زمان ثبت سفارش خود درج کرده‌اید مشخص می‌گردد.
  نحوه‌ی ارسال سفارش در تهران:
  • ارسال سفارش به آدرسی که به صورت آنلاین ثبت کرده‌اید. در این صورت هزینه آن طبق تعرفه‌های سرویس‌های حمل و نقل درون شهری بر عهده شما می‌باشد.
  نحوه‌ی ارسال سفارش در شهرستان‌:
  • در صورتی که آدرس ثبتی شما خارج از تهران باشد، ارسال آن از طریق سرویس‌های حمل و نقل برون شهری به آدرس پستی شما انجام خواهد شد. در این صورت نیز هزینه ارسال مطابق با تعرفه‌ سرویس‌های حمل و نقل، بر اساس مسیر، وزن و حجم محصول محاسبه و بر عهده شما خواهد بود.

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.


  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “چاپ کاتالوگ 24 صفحه‌ A5”