فیلتر محصولات

سفارش چاپ کاتالوگ A5 به صورت آنلاین در ملوفام:

ملوفام برای سفارش چاپ کاتالوگ A5، چند نوع پراستفاده از این نوع کاتالوگ رو برای شما دسته‌بندی کرده. فقط کافیه تا وارد سایز مورد نظر با تعداد صفحات مشخص شده بشید. برای استعلام قیمت چاپ کاتالوگ A5 هم فقط کافیه تا هر کدوم از ویژگی‌های انتخابی رو متناسب‌های طرح و ایده مد نظرتون مشخص کنید. اگر می‌خواهید که چاپ و صحافی کاتالوگ A5 شما به نحوه احسنت صورت بگیره، حتماً از نکات مهم چاپی و استانداردهای طراحی کاتالوگ پیروی کنید.

با کاتالوگ بیشتر آشنا شوید:

کاتالوگ یک وسلیه‌ای برای معرفی یک حرفه، محصول و یا خدمات به شمار میاد. با وجود روش‌های تبلیغاتی مدرن، هنوز کم از کاتالوگ به عنوان روشی برای معرفی و به ویژه تبلیغ استفاده می‌شود.

کاتالوگ یک دفترچه یا کتابچه کاملی است که یک شرکت، سازمان، کارخانه و… با استفاده از تصاویر و توضیحات درون خود معرفی می‌کند. از کاتالوگ‌ها برای ایجاد رابطه‌ای بین تولید‌کنندگان و مصرف کنندگان آن محصول استفاده می‌شود. یعنی افراد و یا به اصلاح مشتریان یک کسب‌وکار، با استفاده از محتویات درون یک کاتالوگ اختصاصی می‌توانند محصولات و خدمات آن کسب‌وکار را بشناسند. این فرایند باعث می‌شود تا آن کسب‌وکار نیز شناخته گردد.

از این رو هرچه کاتالوگ بهتر طراحی و چاپ شود، محصولات و خدمات درون آن خیلی راحت‌تر و سریعتر توسط مصرف کنندگان انتخاب خواهد شد. در نتیجه می‌توان به این نکته طلایی رسید که نحوه طراحی و چاپ کاتالوگ شما نقش بسزایی در انتخاب مشتریان شما خواهد داشت. با ما همراه باشید تا باهم به این موضوع مهم بپردازیم. برای استعلام قیمت چاپ انواع کاتالوگ A5، می‌توانید از طریق ملوفام اقدام نمایید.

همه چیز در مورد کاتالوگ A5:

کاغذ A5 یک اندازه کاغذ استاندارد است که توسط استانداردهای (ISO 216) یا (DIN 476) معرفی شده است. معمولاً برای دفترچه یادداشت، کتاب جیبی، بروشور، جزوه و دعوت نامه و کاتالوگ از این سایز کاغذ استفاده می‌شود. کاغذ A5 دارای ابعاد 148×210 میلی متر است. یعنی به زبان ساده‌تر، اندازه آن نصف کاغذ A4 است که پرکاربردترین اندازه کاغذ برای چاپ اداری و خانگی است.

همچنین کاتالوگ تو سایز A5 نسبت به سایزهای دیگر کاتالوگ، به میزان قابل توجهی چاپ می‌شود. از این رو نمی‌توان در میان تمامی سایزهای کاتالوگ را به راحتی انتخاب کرد. چرا چنین انتخابی بستگی به نیازها و اهداف افراد در استفاده از کاتالوگ دارد. A4، A5 و B5 همگی دیگر سایزهای رایجی برای چاپ کاتالوگ هستند و هر کدام از آن‌ها، مزایا و معایب خاص خود را دارا می‌باشند.

  • چگونه کاتالوگ موجب تبلیغات یک کسب و کار می‌شود؟

چاپ کاتالوگ مانند دیگر روش‌های تبلیغات چاپی می‌تواند روشی موثر برای تبلیغ یک کسب‌و‌کار محسوب گردد. کاتالوگ‌ها می‌توانند محصولات یا خدمات یک کسب‌وکار را به نمایش بگذارند، اطلاعات دقیقی را ارائه دهند و شامل فراخوان‌هایی برای اقدام به تشویق مشتریان به خرید یا انجام برخی از اقدامات دیگر شوند.

کاتالوگ‌ها را می‌توان مستقیماً برای مشتریان بالقوه پست نمود و یا در رویدادها و یا فروشگاه‌ها توزیع کرد. یک کاتالوگ با ارائه پیشنهادات یک کسب و کار به شیوه‌ای جذاب و سازمان یافته، می‌تواند به جذب مشتریان جدید و افزایش فروش کمک کند. اما این فرایند تنها به شرطی شکل می‌گیرد که از طرحی استاندارد و کاملاً جذاب و کاربردی برای چاپ کاتالوگ A5 استفاده کرد. البته مراحل چاپ کاتالوگ A5 نیز باید خیلی دقیق انجام شود.

انواع کاتالوگ‌های سایز A5 ملوفام:

می‌تونید برای سفارش چاپ کاتالوگ A5 از طریق ملوفام، یکی از کاتالوگ های 8 صفحه، 16 صفحه، 24 صفحه و 32 صفحه رو انتخاب کنید. ما چهار نوع کاتالوگ A5 رو برای سفارش چاپ به شما ارائه می‌دیم که از نظر کیفیت، کاربرد و ویژگی‌های استاندارد و به ویژه قیمت، خیلی به صرفه هستند. البته در صورتی که شما کاتالوگ A5 رو تو تعداد صفحات دیگه‌ای بخوایین هم، می‌تونید از طریق ملوفام اقدام کنید.

کاتالوگ یکی از پرکاربردترین محصولات تبلیغاتی برای انواع کسب‌وکارها به شمار میاد. این که چه تعداد صفحه‌ای بیشتر به دردتون می‌خوره بستگی به تعداد محصولات و مقدار توضیحاتی که می‌خوایین راجع به حرفه و کالاهاتون بدید داره. اگر تو انتخاب هر کدوم از این کاتالوگ‌ها به مشکلی خوردید، می‌تونید از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی، به صورت مستقیم به متخصص مربوطه مشورت کنید. البته میزان بودجه شما هم تاثیر زیادی تو این انتخاب داره. این رو بدونید که تعداد صفحات کاتالوگ تاثیر بسزایی تو تغییر قیمت چاپ کاتالوگ A5 شما میزاره.

ویژگی‌های ضرورس یک کاتالوگ استاندارد!

برای اینکه کاتالوگ شما در حالت کاملاً استاندارد هم ویژگی‌های مورد نیاز رو داشته باشه، باید توسط یه طراح متخصص طراحی و با کیفیت نسبت بالایی چاپ بشه. جلد کاتالوگ A5 رو برای چاپ با کاغذ مقاوم و ضخیمی سفارش بدید. علاوه بر چاپ طراحی جلد کاتالوگ هم باید خیلی جذاب باشه. طرح بندی صفحات داخلی، استفاده از لحنی متناسب با برند، اطلاعات تماس بروز شده و خیلی از موارد دیگه هم می‌تونه ویژگی‌های استاندارد کاتالوگ A5 شما رو معرفی کنه.

روشی ساده برای انتخاب افقی یا عمودی طرح چاپ کاتالوگ A5!

ممکن است فکر کنید که این یک سوال ساده است، اما در واقع به عوامل زیادی مانند محتوا، چیدمان، مخاطبان و هدف استفاده شما از کاتالوگ بستگی دارد. ابتدا اجازه دهید منظورمان از چاپ افقی و عمودی را تعریف کنیم. چاپ افقی به این معنی است که طول کاتالوگ از عرض آن بیشتر است و چاپ عمودی به این معنی است که عرض کاتالوگ از طول آن بلندتر می‌باشد. حال چگونه تصمیم بگیریم که از کدام حالت برای چاپ کاتالوگ A5 خود استفاده کنیم؟ در اینجا مواردی وجود دارد که باید حتماً در نظر بگیریم:

  • استفاده از محتوا و طرح بندی درست!

چه نوع اطلاعاتی را در کاتالوگ خود ارائه می‌دهید؟ بیشتر متن است یا بیشتر تصویر؟ اگر بیشتر متن است، ممکن است از چاپ عمودی بهتر استفاده کنید، زیرا فضای بیشتری را خطوط متن در هر صفحه ایجاد می‌کند و خواندن آن را آسان تر می‌کند. اگر بیشتر تصاویر استفاده می‌کنید، چاپ افقی می‌توانید فضای بیشتری را برای تصاویر بزرگتر و با جزئیات بیشتر در اختیارتان قرار دهد. البته با ایجاد یک طرح حرفه‌ای و حذف تعادل در آن، می‌توان برای هر کدام از گزینه‌ها از متن و تصاویر استفاده کرد.

علاوه بر محتوا ‌(یعنی اطلاعات ضروری و توضیحات محصولات و خدمات)، برای عکس‌ها نیز باید طرح بندی درسی را انتخاب نمود. پیشنهاد می‌کنیم که حتماً این کار را به یک طراح متخصص در زمینه چاپ و تبلیغات بسپارید. می‌توانید از طراحان باتجربه ملوفام برای ارائه خدمات طراحی کاتالوگ A5 استفاده کنید.

  • ارزیابی هدف در استفاده از کاتالوگ!

هدف شما از کاتالوگ چیست؟ دوست دارید مخاطبانتان بعد از خواندن یا مرور آن چه کاری انجام دهند؟ اگر هدف شما اطلاع رسانی و یا تنها آموزش مخاطبان در مورد محصولات یا خدمات‌تان است، ممکن است چاپ عمودی برای شما بهتر باشد. زیرا فضای بیشتری را برای ایجاد توضیحات در اختیارتان قرار می‌دهد. اگر هدف شما تنها معرفی کالاها و خدمات‌تان به مخاطبان است، می‌توانید برای ایجاد فضای بیشتری جهت قرارگیری تصاویر جذاب از چاپ افقی کاتالوگ A5 استفاده کنید.

همانطور که می‌بینید، برای هر دو حالت چاپ افقی و عمودی، جوانب مثبت و منفی متفاوتی وجود دارد. بهترین راه برای تصمیم گیری میان چاپ عمودی و افقی، این است که گزینه‌های مختلف را آزمایش کرده و ببینید چه چیزی برای کسب‌وکار شما بهتر عمل می‌کند. در مجموع باز هم توصیه می‌کنیم که از یک طراح متخصص و حرفه‌ای در این زمینه برای چاپ عمودی یا افقی کاتالوگ A5 مشورت بگیرید.

نتیجه گیری:

برای استعلام قیمت چاپ کاتالوگ A5 از طریق ملوفام فقط کافیه تا وارد محصول مورد نظرتون با تعداد صفحه مشخص بشید. تنها هدف ما از انتشار این محتوا، آشنایی بیشتر شما با نحوه‌ی چاپ کاتالوگ A5 بوده و امیدواریم که نکات ارزشمندی رو در مورد کاتالوگ و به ویژه سایز A5 برای شما بیان کرده باشیم. متشکریم که ما رو برای چاپ کاتالوگ انتخاب کردید.

منابع:

PrintStorm