دسته‌بندی محصولات تقویم

چاپ انواع تقویم به صورت اختصاصی:

چاپ تقویم رومیزی و دیواری اداری و خانگی، به صورت آنلاین و کاملاً اختصاصی توسط ملوفام صورت می‌گیرد. برای خرید و سفارش تقویم رومیزی و دیواری، تنها باید ویژگی‌های متناسب با نیاز خود را انتخاب کنید. با انتخاب این ویژگی‌ها و نحوه طراحی برای چاپ تقویم اختصاصی، قیمت و هزینه سفارش به صورت آنلاین و بروز برای شما نمایش داده می‌شود. ملوفام گروهی جوان، پرانرژی و با تجربه در زمینه‌ی چاپ و تبلیغات می‌باشد. این گروه مدت‌ها به صورت حضوری، در این زمینه‌ها فعالیت‌ها داشته است و هم‌اکنون نیز فعالیت‌های خود را به صورت آنلاین ادامه می‌دهد.

تقویم چیست؟

وقتی به تقویم فکر می کنید اولین تصویری که در ذهن خود تجسم می کنید چیست؟ احتمالاً جدولی با اعداد مرتب شده برای نمایش کامل ماه‌ها. ما هر روز از تقویم استفاده می‌کنیم، چه روی میز، دیوار یا صفحه گوشی و مانیتور. همه‌ی ما توسط اشیایی احاطه شده‌ایم که دارای تاریخ هستند، گاهی اوقات قرن‌ها از تاریخ تولید یک اشیاء می‌گذرد و کاملاً آن را نادیده می‌گیریم.

هر زمان که با الگوهای طراحی روبرو می‌شویم که به خوبی در زندگی ما گنجانده شده‌اند، تعجب می‌کنیم که چه تصمیماتی در طراحی آن شی موجب شد تا به آنچه امروز است تبدیل شود. تقویم رومیزی و دیواری نیز یکی از این نوع اشیاء به شمار می‌رود.

 • تاریخچه تقویم:

آغاز تقویم با شروع دوره تاریخی و زندگی اجتماعی و کشاورزی بشر و نیاز او برای تعیین زمانبندی کشاورزی است. تقویم قمری با استفاده از اهله ماه نخستین تقویم مدون بشریت است. پس از آن تقویم خورشیدی – قمری، و سپس تقویم خورشیدی روی کار آمده است. سابقه استفاده از تقویم با توجه به ثبت اهله ماه به ۳۰۰۰۰ سال می‌رسد.

مصریان ۴۲۴۱ سال قبل از میلاد اولین اقوامی بودند که از تقویم خورشیدی ۳۶۵ روزه استفاده نمودند. بابلیان نیز اولین قومی بودند که سال را براساس دوازده ماه ۳۰ روزه تعریف کرده‌اند. اقوام بابلی بعد از گذشت چند سال هر وقت متوجه می‌شدند که اختلاف تقویم‌شان با چهار فصل زیاد شده، به تقویم خود یک یا چند ماهی اضافه می‌کردند. که شکل نسبتاً تکامل یافته آن هر شش سال یک ماه اضافی بود.

ژولیوس سزار در سال ۴۵ قبل از میلاد به پیشنهاد ستاره شناسی یونانی تقویم ژولینی را معرفی کرد. این تقویم براساس سال خورشیدی با طول ۳۶۵٫۲۵ روز بود. سال ۳۶۵ روز بود و برای جبران کسر روز هر چهار سال یک روز به طول سال اضافه می شد (سال کبیسه).

از آن پس تقویم میلادی مسیحی با مبدأ میلادی از آن بدست آمد که بعدها بوسیله تقویم گریگوری دقیق‌تر شد. پس از آن دقیق‌ترین تقویم در احتساب کسر دقیق سال تقویم جلالی ایرانی (۴۷۱ قمری / ۱۰۷۹ میلادی) بوجود آمد که امروزه تقویم هجری خورشیدی برآمده از آن و در محاسبات ادامه آنست.

 • تاریخچه شکل گیری تقویم ایران:

قدیمی ترین تقویم ایرانی تقویم فرس ۳۶۵ روزه با مبدا سال ۵۰۲۵ قبل از میلاد است که با تقویم باستانی مصر مشابه بود. این تقویم، تقویم دینی مسلمانان و یهودیان قمری است. از جمله اجزای یک گاه‌شمار، سال، ماه و روز است. مهمترین جزء گاه‌شماری و واحد آن سال می‌باشد. سال عرفی در گاه‌شمار خورشیدی با تطبیق و تعدیل سال اعتدالی بصورت ۳۶۵ روزه عادی یا ۳۶۶ روزه (کبیسه) خواهد بود.

ماه نیز از تقسیم دوازده گانه سال به صورت معمول ۲۹ تا ۳۱ روزه خواهد بود که در مواردی ۲۸ روزه (تقویم میلادی) و یا ۳۲ روزه (تقویم هجری شمسی برجی) نیز دیده می‌شود. گاه‌شماری با زمان متوسط یا میانگین سال، ماه و روز تنظیم می‌شود و از این جهت با گاهشمار نجومی متفاوت است. در گاه‌شمار هجری قمری هلالی و تقویم هجری شمسی برجی (قدیمی)، محاسبه ماه‌ها و سال‌ها و در تقویم هجری شمسی (تقویم کنونی ایران) در محاسبه سال‌، زمان را متغیر درنظر می‌گیرند.

مهم‌ترین ویژگی‌های تقویم:

چاپ تقویم اختصاصی دیواری و رومیزی مانند بسیاری از محصولات دیگر، می‌تواند معرف یک برند و یا یک شرکت شود. با این روش که طرح، لوگو، اسم و یا یک محصول خود را بر روی آن تقویم طراحی کند. همچنین از این تقویم اختصاصی می‌تواند به عنوان یک هدیه‌ی تبلیغاتی نیز استفاده کند. از این رو تقویم یک نوع هدیه‌ی تبلیغاتی به شمار می‌رود.

هدایای تبلیغاتی چه ویژگی‌هایی دارند؟

یکی از اهداف اصلی و اولیه‌ی هر کسب و کار کوچک و بزرگ، شناساندن برند خود به دیگران می‌باشد. چطور می‌توان یک برند را در بازار رقابتی شدید به مشتریان معرفی کرد و آن را در یادها ماندگار ساخت؟ استفاده از یک روش خلاقانه و هوشمندانه می‌تواند بهترین گزینه برای وارد شدن به یک بازار باشد. خرید و چاپ تقویم رومیزی و دیواری، می‌تواند یکی از راه‌های کم قیمت و معمول در استفاده از هدایای تبلیغاتی باشد.

 • معرفی برای یک برند:

یکی از این راه‌ها در روشهای بازاریابی، استفاده از هدایای تبلیغاتی توسط یک ابزار ساده برای افزایش شناخت برند و کسب و کار شما در بین مشتریان از طریق سفارشی‌سازی یک محصول با آرم خودتان است. تا بتوان از آن در زندگی روزمره استفاده کرد.

 • قدرت و نفوذ گسترده با هزینه پایین:

با داشتن بودجه محدود، مشخص کردن اینکه کدام یک از ابزارهای بازاریابی شما مفیدتر بوده و کدام یک بیشترین تاثیر را داشته کار ساده‌ای نیست. هدایای تبلیغاتی با داشتن هزینه ارزان اما دامنه تاثیر بزرگ و طولانی‌مدت در زمینه سرمایه‌گذاری، بسیار برای شما ارزشمند هستند.

به خاطر داشته باشید که یک اهدایی کوچک راه مناسبی برای افزایش وفاداری مشتریان است. اگر شما مدیریت واحد فروش به مشتریان را در دست دارید دادن هدایای کوچک به همراه خرید به مشتریان یک راه خیلی خوب برای قدردانی از آنهاست. با چاپ تقویم اختصاصی رومیزی و دیواری اداری با قیمت مناسب به راحتی می‌توان از این ویژگی نیز استفاده کرد.

 • در دسترس بودن:

وقتی پای بازاریابی به میان می‌آید خیلی مهم است که همیشه در معرض دید باشید. چطور می‌توانید چیزهایی را که در کسب‌وکارهای خود انجام می‌دهید، بدون صرف هزینه‌های سرسام آور در جلوی چشم مشتریان قرار دهید؟ به این فکر کنید که مشتریان شما چه چیزهایی را می‌خواهند در اطراف شان داشته باشند.

برای مثال اگر شما یک مرکز ماساژ دارید، در پشت کارت تبلیغاتی خود یک یادآوری کننده ملاقات بگذارید تا به مشتریان یادآوری کنید تا بدانند چه مواقعی باید دوباره مراجعه کنند. یا اگر صاحب یک کافه هستید به مشتریان خود دربازکن یا کاور بطری نوشیدنی بدهید. همچنین می‌توانید با خرید و چاپ تقویم اختصاصی و استفاده از آن به عنوان ابزاری تبلیغاتی، کسب و کار خود را گسترش دهید.

 • ساختاری وسیع:

مجموعه راهکارهای بازاریابی شما شامل چه مواردی می‌شود؟ فرض کنید اگر شما بخواهید بین خوردن یک نوع خاصی از پیتزا دو بار در طی هفته به عنوان ناهار و یا خوردن دو نوع متفاوت ناهار در هفته، یکی را انتخاب کنید چکار می‌کنید؟

کدام را مطمئن هستیم بیشتر شما تنوع را انتخاب می‌کنید. همین موضوع در مورد کسب و کار کوچک شما هم صادق است. اگرچه داشتن هدایای تبلیغاتی مشخصی، بسیار مهم است اما هر از گاهی ایجاد تغییر در آنچه که برای شناساندن برند خود استفاده می‌کنید مهم‌تر است. مثلاً اگر می‌خواهید برای تبلیغات برند خود هدیه به مدیر شرکتی بدهید، می‌توانید از ساعت و یا تقویم دیواری تبلیغاتی و یا ست مدیریت تبلیغاتی استفاده کنید.

با انواع تقویم‌ها بیشتر آشنا شوید:

تقویم، سیستم سازماندهی روزها برای اهداف اجتماعی، مذهبی، تجاری یا اداری است. این سازماندهی با نامگذاری دوره‌هایی از زمان که به طور معمول روزها، هفته‌ها، ماه‌ها و سال‌ها هستند انجام می‌شود. دوره‌ها در یک تقویم (مانند سال‌ها و ماه‌ها) معمولاً با چرخه خورشید یا ماه هماهنگ می‌شوند. چرا که دوره خورشید و ماه بارزترین رویدادهای طبیعی به شمار می‌روند که به طور منظم در حال تکراراند. معمول ترین نوع تقویم، تقویم قمری است.

سفارش چاپ و خرید انواع تقویم رومیزی:

امروزه تقویم‌های بسیاری با شکل‌های مختلف وجود دارند که از انواع آنها می‌توان به تقویم رومیزی و دیواری اشاره کرد. همانطور که از نام تقویم رومیزی پیداست، برای میزها طراحی شده‌اند و افراد هنگام انجام کارهای روزمره خود می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. تقویم‌های رومیزی عموماً برای افرادی که بیشتر زمان خود را پشت میزشان می‌گذرانند مانند کارمندان، مکان‌های اداری، خانه‌ها و… مناسب است.

این نوع تقویم‌ها هم به اندازه‌ای بزرگ هستند که بتوانند یادداشت‌های کوچک شما را ضبط کنند و در عین حال به اندازه کافی کوچک هستند تا فضای زیادی از میز شما را اشغال نکنند. از آن‌جایی که تقویم‌های رومیزی خود نیز به چند دسته متفاوت تقسیم می‌شوند، از انواع آن‌ها می‌توان به تقویم رومیزی پایه دار، تقویم رومیزی زیردستی و تقویم رومیزی اداری تقسیم اشاره کرد که البته بسته به نوع جنس پایه‌های تقویم، این دسته‌بندی‌ها نیز تغییر می‌کنند.

 • تقویم رومیزی پایه‌دار چیست؟

تقویم رومیزی پایه‌دار از پرطرفدارترین تقویم‌ها هستند که معمولاً بر روی یک پایه سه گوش قرار می‌گیرند. این تقویم‌ها در طرح‌های مختلف و دلخواه به صورت اختصاصی چاپ می‌شوند. از مهمترین تقویم‌های رومیزی پایه‌دار می‌توان به تقویم رومیزی مقوایی و پایه‌ی سخت اشاره کرد. با خرید تقویم رومیزی پایه‌دار، می‌توانید در هر کجا روزهای هفته، ماه‌ها و سال را مدیریت کنید.

 • تقویم رومیزی مقوایی چه ویژگی‌هایی دارد؟

تقویم‌های رومیزی مقوایی از پایه‌هایی مقوایی ساخته شده‌اند که برای ساخت این پایه‌ها یا از مقوا با گرماژ بالا و یا از لمینیت دو مقوای گرم پایین‌تر استفاده می‌شود. مقوای استفاده شده در ساخت این نوع از تقویم‌ها به طور معمول گلاسه است و در برخی موارد از مقوای فانتزی نیز استفاده می‌گردد.

تقویم‌های رومیزی مقوایی وزن کمی دارند و در سایزهای مختلفی تولید می‌شود و معمولا دارای ۱۲ یا ۱۳ برگ هستند و جنس برگه‌های آن‌ها از گلاسه یا مقوای فانتزی است. بر روی پایه‌های مقوایی می‌توان متناسب با خواست مشتری طرح‌هایی را چاپ کرد اما به طور کلی طرحی بر روی آن زده نمی‌شود.

البته معمولاً اطلاعات برند یا شرکت‌ها به روی پایه‌ها بصورت طلاکوب، نقره کوب و… درج می‌شود. تقویم رومیزی مقوایی ماه شمار هستند و در هر برگ از تقویم، می‌توان یک ماه از سال را دید. این تقویم‌ها تاریخ شمسی، قمری و میلادی را نمایش می‌دهند.

 • تقویم رومیزی با پایه سخت چه ویژگی‌هایی دارد؟

پایه تقویم‌های رومیزی سخت از قطعات مقوای جلدسازی ساخته می‌شود و به صورت مثلثی بر روی میز قرار می‌گیرند. این نوع از پایه‌ها در صورتی که تقویم شما هفته ‌شمار باشد و وزن زیادی داشته باشد، مناسب نیست و مانند تقویم‌های رومیزی مقوایی عمل می‌کند اما کمی‌ مقاوم‌تر است.

روکش استفاده شده در پایه تقویم‌های سخت، می‌تواند از جنس گلاسه سبک روکش دار، گالینور یا کاغذ فانتزی باشد. در تقویم‌های رومیزی پایه سخت نیز می‌توان متناسب با خواست مشتری طرح‌هایی را برروی پایه تقویم چاپ کرد و یا از ویژگی‌های فانتزی طلاکوب و… بهره برد.

 • تقویم رومیزی چوبی چگونه است؟

تقویم‌های رومیزی چوبی، بسته به نوع نیاز و سفارش شما در دو نوع هفته شمار و ماه‎شمار ارائه می‌شوند. این تقویم دارای پایه‌های چوبی و بسیار شیک بوده و این پایه معمولاً با ورق‌های تقویم مورد نظر شما ست می‌شوند. همچنین ظاهری بسیار کلاسیک و شیک را برای شما به نمایش می‌گذارند. پایه‌های چوبی معمولاً در انواع تقویم‌های رومیزی اداری، تقویم‌های رومیزی زیردستی و تقویم‌های رومیزی پایه‌دار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 • ویژگی‌های تقویم رومیزی فلزی:

تقویم رومیزی فلزی نیز به صورت ماه شمار و هفته ‎شمار وجود دارد که می‌توان هر کدام را مطابق با سلیقه و نیاز خود طراحی کرد. این نوع از تقویم، دارای پایه‌های فلزی می‌باشد. که دارای ماندگاری و استحکام زیادی نیز می‌باشند. قیمت این نوع تقویم نسبت به ویژگی‌های آن هزینه‌ای کاملاً معقول و به صرفه است.

برای فضاهای اداری و پیشخوان آشپزخانه و موارد دیگر متناسب هستند. پایه‌های فلزی در انواع تقویم‌های رومیزی اداری، تقویم‌های رومیزی زیردستی و تقویم‌های رومیزی پایه‌دار مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما به صورت معمول در تقویم‌های رومیزی ایستاده مناسب‌تر هستند.

 • چاپ و خرید تقویم رومیزی اداری پلکسی:

تقویم‌های رومیزی پلکسی دارای یک پایه پلاستیکی با ظاهری شفاف و شیشه‌ای بوده که به این نوع از پلاستیک، پلکسی گفته می‌شود. این نوع از پایه برای تقویم‌های رومیزی اداری بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت طراحی و چاپ این نوع تقویم نیز بسیار با صرفه است.

اگر شما هم خواهان یک تقویم با ظاهری زیبا و شیک هستید، تقویمی ‌با پایه پلکسی می‌تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. پایه‌های پلکسی معمولاً متناسب با خواست مشتری در انواع تقویم‌های رومیزی اداری، تقویم‌های رومیزی زیردستی و تقویم‌های رومیزی پایه‌دار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 • چاپ و خرید تقویم رومیزی اداری چرمی‌:

تقویم‌های چرمی در انواع مختلفی مانند سررسید و تقویم‌های رومیزی چرمی ارائه می‌شوند. چرم موجود در آن‌ها، مطابق با سلیقه و هزینه‌ می‌تواند با کیفیت‌های متفاوتی عرضه شود. این نوع از تقویم‌ها معمولاً دارای ظاهری بسیار شیک هستند و برای مکان‌های اداری و خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما می‌توانید بر روی چرم‌های تقویم‌های چرمی آرم و لوگو مدنظر خود را به صورت حک، طلاکوب، سیلک و لیزر داشته باشید. با خرید این نوع تقویم رومیزی، زیبایی و شیک بودن را به محیط خود می‌بخشید.

 • چاپ و خرید تقویم رومیزی فانتزی:

تقویم‌های رومیزی فانتزی متناسب با سلیقه‌ی مشتری در انواع طرح‌های فانتزی ارائه می‌شود. از نمونه‌های این تقویم می‌توان به تقویم‌هایی با طرح‌های کودکانه و یا عاشقانه اشاره کرد. این نوع از محصولات عموماً برای هدیه دادن بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. قیمت طراحی و چاپ این نوع تقویم نسبت به ویژگی‌های آن هزینه‌ای کاملاً به صرفه است.

شما می‌توانید با دادن عکس‌های کودک خود به سازنده تقویم‌ها، در نهایت یک تقویم با عکس‌های کودک خود تحویل بگیرید. این تقویم‌ها نیز مانند سایر تقویم‌های رومیزی به صورت ماه‌شمار و هفته‌شمار در اختیار شما قرار می‌گیرد. تقویم‌های رومیزی فانتزی معمولاً با پایه‌های مقوایی تولید می‌شوند. اما می‌توانید با سلیقه خوتان هر نوع از پایه‌ای را که مد نظر دارید سفارش دهید.

 • چاپ و خرید تقویم رومیزی زیردستی:

تقویم‌های رومیزی زیردستی به علت کم حجم بودن معمولا برای کارهای تبلیغاتی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. این تقویم‌ها نیز به طور استاندارد دارای سایز ۵۰ در ۳۵ یا ۳۰ در ۴۵ چاپ می‌شوند و به صورت هفته شمار هستند. قیمت طراحی و چاپ این نوع تقویم نسبت به ویژگی‌های آن هزینه‌ای بسیار معقول است.

این نوع تقویم زیر دستی معمولاً ۵۲ برگی هستند و عموماً برای پایه این نوع از تقویم‌ها می‌توان از جنس‌های مختلف مقوایی با روکش چرم و گالینور استفاده کرد. در تقویم‌های رومیزی زیردستی نیز تاریخ شمسی، قمری و میلادی را نمایش می‌دهند.

 • چاپ و خرید تقویم رومیزی اداری:

تقویم‌های رومیزی اداری همانطور که از اسمشان پیداست بیشتر در مکان‌های اداری مورد استفاده قرار می‌گیرند. سایز این تقویم‌ها در حالت استاندارد ۸/۵ در ۱۲ سانتی متر است. این تقویم‌ها روزشمار هستند و در عین کم حجم بودن می‌توانند مقدار فضای زیادی را برای اطلاعات شما داشته باشند. تقویم‌های اداری رومیزی، تاریخ شمسی، قمری و میلادی را نمایش می‌دهند. وزن کاغذ تحریر این نوع تقویم‌ها نیز ۷۰ گرم است.

صحافی این تقویم‌ها به صورت پانچی است. چرا که با پانچ کاغذها و اتصال آن‌ها به یک پایه‌ی دو حلقه‌ای انجام می‌شود. این پایه‌ی دو حلقه‌ای می‌تواند نسبت به خواست خریدار با جنس‌های مقوایی، چوبی، روکش چرم، گالینور، فلزی و پلکسی تولید شود. با خرید تقویم رومیزی، به راحتی می‌توانید در اداره روزها و زمان خود مدیریت داشته باشید. قیمت طراحی و چاپ این نوع تقویم‌ نسبت به ویژگی‌های منحصر به فرد آن هزینه‌ای کاملاً به صرفه است.

سفارش چاپ تقویم رومیزی اختصاصی از طریق ملوفام:

شیوه‌ی ثبت سفارش انواع محصولات چاپی از طریق ملوفام، یکی از راحت‌ترین و سریع‌ترین روش‌های سفارش آنلاین به شمار می‌رود. برای این کار تنها باید المان‌های مورد نیاز برای سفارش آن محصول را متناسب با طرح مد نظرتان انتخاب نمایید. ویژگی‌های انتخابی برای انواع تقویم‌های رومیزی شامل نوع چاپ رنگ برگه‌ها و پایه تقویم، انتخاب طلاکوب و نقره‌کوب و نوع سلفون برای پایه تقویم، انتخاب یووی برای برگه‌ها و تعداد تیراژ می‌باشد.

همچنین می‌توانید از قسمت طراحی تیم ملوفام هم استفاده نمایید. با انتخاب هر کدام این ویژگی‌ها، قیمت چاپ و طراحی تقویم رومیزی برای شما نمایش داده می‌شود. ابعاد تقویم‌های رومیزی قابل ارائه توسط ملوفام عبارت‌اند از تقویم رومیزی ۱۵×۱۷، ۲۱×۸ و ۲۳×۱۲ سانتی‌متر. در چاپ همه‌ی تقویم‌های رومیزی ملوفام، از کاغذ گلاسه ۲۵۰ گرم استفاده می‌شود.

 • چاپ تقویم رومیزی اداری اختصاصی در سایز ۱۵×۱۷ سانت:

برای سفارش این نوع تقویم رومیزی نیز، تنها باید المان‌های مورد نظر برای برگه‌ها و پایه‌ تقویم را انتخاب نمایید. قیمت طراحی این محصول متناسب با طرح و ایده‌ی مورد نیاز شما محاسبه می‌شود. از این تقویم رومیزی می‌توانید به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده نمایید. یعنی می‌توانید از این محصول برای رشد و توسعه کسب و کار خود به عنوان یک ابزار تبلیغاتی بهره ببرید. همچنین برای موسسه‌ها و شرکت‌های اداری نیز بسیار مناسب است.

 • چاپ تقویم رومیزی اداری اختصاصی در سایز ۲۱×۸ سانت:

همان‌طور که می‌دانید، ارائه تقویم رومیزی یکی از روش‌های پرکابرد برای تبلیغات یک موسسه و یا شرکت است. این محصول یکی دیگر از تقویم‌های رومیزی قابل ارائه توسط ملوفام می‌باشد. روش ثبت سفارش این تقویم، روشی انتخابی بوده و باید ویژگی‌ها را برای برگه‌ها و پایه به صورت جداگانه انتخاب نمایید. قیمت طراحی و چاپ تقویم اختصاصی رومیزی توسط ملوفام، با انتخاب هرکدام از این ویژگی‌ها محاسبه می‌گردد.

 • چاپ تقویم رومیزی اداری اختصاصی در سایز ۲۳×۱۲ سانت:

نحوه ثبت سفارش این نوع تقویم رومیزی، مانند دیگر تقویم‌های رومیزی ملوفام به صورت انتخابی است. برای سفارش این نوع محصول تنها باید المان‌های مورد نیاز برای برگه‌ها و پایه‌ی تقویم را متناسب با طرح مورد نظرتان انتخاب کنید.

طراحی مهم‌ترین قسمت سفارش تقویم رومیزی است. حتماً در هنگام طراحی این محصول، از یک طراح متخصص و با تجربه در زیمنه چاپ و طراحی استفاده کنید. این کار را می‌توانید از طراحان خبره ملوفام نیز درخواست نمایید. قیمت طراحی و چاپ تقویم اختصاصی رومیزی نسبت به انتخاب ویژگی‌های مورد نظر، توسط ملوفام محاسبه می‌شود.

تقویم دیواری چه ویژگی‌های دارد؟

برای افرادی مشغله‌های فراوانی دارند، معمولاً در محل کار و یا خانه از چاپ تقویم رومیزی و یا دیواری برای چک کردن ایام استفاده می‌کنند. البته تقویم‌ها فقط برای چک کردن ایام استفاده نمی‌شوند. بلکه بسیاری از صاحبان شرکت‌ها ترجیح می‌دهند که برای تبلیغات برند خود نیز اقدام به خرید و چاپ تقویم رومیزی و دیواری کنند. تقویم‌ های دیواری از ترکیب چندین ویژگی با یکدیگر تولید می‌شوند.

اگر بخواهیم کمی دقیق‌تر به این موضوع اشاره کنیم، می‌توانیم بگوییم که تقویم‌های دیواری برای این نوع از افراد و موقعیت‌ها عالی و مناسب هستند. وقتی می‌خواهید هدیه‌ای را با موضوع مورد نظرتان به اشتراک بگذارید، می‌توانید از چاپ تقویم دیواری استفاده کنید. چاپ تقویم دیواری دارای مجموعه وسیعی از تم‌های محبوب بوده که مطمئناً یکی از آن‌ها با نیازهای شما مطابقت دارد.

مشتریان شما بخشی از خانواده‌های پرمشغله با فعالیت‌های زیادی می‌باشند، بنابراین داشتن بیش از یک تقویم منطقی است. حتی اگر افراد تقویم‌های شخصی خود را داشته باشند (مثلاً در تلفن ‌های هوشمندشان)، داشتن یک تقویم مشترک نیز می‌تواند انتخابی درستی باشد.

کاربرد چاپ تقویم رومیزی و دیواری و اداری:

از تقویم دیواری برای نمایش تاریخ‌ها و اطلاعات مربوطه معمولاً در قالب جدول استفاده می‌شود. تقویم‌ها برای برنامه‌ریزی رویدادهای آینده و پیگیری قرارها بیشتر کابرد دارند. بنابراین یک تقویم معمولی شامل روزهای هفته، شماره‌گذاری هفته، ماه‌ها، تعطیلات عمومی و تغییرات ساعت نیز می‌شود.

همانطور که می‌دانید مشتریان می‌توانند انواع تقویم، سررسید و سالنامه را به صورت اختصاصی سفارش دهند. تقویم‌های رومیزی اختصاصی نیز برای افراد زیر می‌تواند گزینه‌ی بسیار مناسبی باشد. مشتریان بالقوه‌ای که به تازگی از سوی نماینده فروش شما بازدید می‌نمایند. نماینده شما می‌تواند این تقویم را به عنوان تشکر و قدردانی از توجه‌شان به آن‌ها تحویل دهد.

هر کسی که بیش از ۴۰ ساعت در هفته را پشت میز یا در یک فضای اداری می گذراند، معمولاً به یک تقویم رومیزی مناسب احتیاج دارد. چنین افرادی قطعاً می توانند شامل کارمندان شما نیز باشند. این نوع از تقویم‌ها فضای کمی را اشغال کرده و موضوعات متنوعی دارند. نه تنها بر روی میزها، بلکه در دفاتر، میزهای صبحانه، میزهای خواب بچه‌ها و… نیز می‌ توانند عالی و کارآمد باشند. البته باید بدانیم که این فهرست همچنان ادامه دارد.

سفارش چاپ تقویم دیواری اختصاصی از طریق ملوفام:

نحوه سفارش تقویم دیواری از طریق ملوفام، مانند تقویم رومیزی است. همان طور که می‌دانید شیوه‌ی سفارش آنلاین همه‌ی محصولات ملوفام به صورت انتخابی می‌باشد.

تقویم دیواری توسط ملوفام در دو گرماژ متفاوت کاغذ گلاسه ۱۳۵ و ۲۰۰ گرم به چاپ می‌رسد. علاوه بر نوع کاغذ، برای سفارش آنلاین تقویم رومیزی توسط ملوفام باید نوع چاپ برای تقویم یکرو، یووی موضعی، سلفون برای تقویم یکرو و طراحی و تیراژ را انتخاب نمایید.

با انتخاب هرکدام این ویژگی‌ها، قیمت چاپ و طراحی تقویم دیواری برای شما نمایش داده می‌شود. در حال حاظر تقویم‌های دیواری قابل ارائه توسط ملوفام شمال تقویم دیواری در سایز ۳۵×۲۵ سانتی‌متر و تقویم دیواری ۳۵×۵۰ سانتی‌متر می‌باشد.

چاپ تقویم دیواری اختصاصی ۳۵×۲۵ سانت:

قیمت طراحی این مدل از تقویم دیواری برای چاپ، نسبت به زیبایی و کارایی آن، هزینه‌ای کاملاً به صرفه و معقول است. تقویم دیواری ۳۵×۲۵ سانتی‌متری به صورت اختصاصی در ۴ برگ توسط ملوفام به چاپ می‌رسد. برای سفارش این محصول باید ویژگی‌هایی مانند جنس کاغذ، نوع چاپ رنگ، ویژگی‌های فانتزی و تیراژ را انتخاب نمایید.

چاپ تقویم دیواری اختصاصی ۳۵×۵۰ سانت:

این محصول در سایز ۳۵×۵۰ سانتی‌متر به صورت تکبرگ توسط ملوفام چاپ می‌شود. برای سفارش چاپ این تقویم دیواری باید المان‌های مانند نوع کاغذ، نوع چاپ رنگ، پوشش یووی و نوع سلفون را انتخاب نمایید. قیمت طراحی و چاپ این تقویم دیواری نسبت به ویژگی‌های انتخابی محاسبه می‌شود.

ملوفام را بیشتر بشناسید!

ما از چند تیم مختصص در حوضه چاپ و تبلیغات تشکیل شدیم و سال‌هاست که داریم به روش‌های مختلفی فعالیت می‌کنیم. تو این مدت زمان تجربه‌های زیادی رو کسب کردیم. به همین دلیل با انواع شیوه‌های چاپ هم آشنا شدیم. هدف اصلی ما ایجاد یک تجربه ماندگار در زمینه چاپ و تبلیغات است.

 • مشاوره در ثبت سفارش به صورت رایگان:

خیلی وقتا با تجربه‌ای که تو این چند سال کسب کردیم هم دچار اشتباهاتی می‌شیم. به این نتیجه رسیدیم که خیلیا هم مثله ما براشون سوالاتی پیش میاد که نیاز به راهنمایی دارند. برای همین سعی می‌کنیم تا حد امکان و تا جایی که در توانمون باشه، به سوالات شما پاسخ بدیم.

زمان از مهمترین سرمایه‌های ما و شماست و شفارش حضوری یکمی وقت گیره. سفارش آنلاین از سایت ما خیلی راحته و فقط باید المان‌های مورد نظرتونو انتخاب کنید. اما حتماً قبل از ثبت سفارش، توضیحات مورد نیاز برای هر محصول رو بخونید.

طراحی ارزشمندترین قسمت محصولات چاپی و تبلیغاتی است!

طراحی تقویم با رویکرد تبلیغاتی یکی از انتخاب‌های متداول شرکت‌ها، برای هدایای تبلیغاتی خود است. علاوه بر چاپ تقویم رومیزی و دیواری می‌توان از دیگر محصولات تبلیغاتی مانند ست اداری، ساک دستی، کارت ویزیت، بروشور، کاتالوگ و… نیز استفاده کرد.

طراحی قدرت بسیار زیادی در به هدف رسانی و رونق هر نوع کسب و کاری دارد. قیمت طراحی و چاپ انواع تقویم مانند تقویم رومیزی و تقویم اداری و یا هر محصول تبلیغاتی دیگر، نسبت به کارایی آن هزینه‌ای کاملاً به صرفه به شمار می‌رود. در ادامه برخی از نکات مهم در رابطه با طراحی تقویم رومیزی و اداری را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

 • چرا تقویم را به صورت اختصاصی طراحی کنیم؟

حتماً بعضی وقت‌ها چاپ طرح روی یک تقویم رومیزی یا دیواری اداری، توجه شما رو به خودش جلب کرده. طرح روی اکثر تقویم‌ها، به صورت اختصاصی برای یک شرکت و یا برند طراحی میشه و می‌تونه خیلی راحت به کسب و کار اون حرفه رو با تبلیغاتی گسترده، رونق ببخشه. پس قیمت طراحی برای چاپ تقویم به صورت منحصر به فرد، هزینه‌ای کاملاً به صرفه است.

برای اینکه شما هم بتونید از این قابلیت محصول مورد نظر استفاده کنید، کافیه تا چاپ تقویم اختصاصی رومیزی و دیواری خودتون رو سفارش بدید. هزینه‌ای که بابت قیمت طراحی چاپ و خرید تقویم رومیزی یا دیواری می‌کنید، نسبت به تبلیغات و کاربرد این نوع محصول چاپی بسیار معقول به شمار می‌رود.

 • از چه طراحی استفاده کنیم؟

شما تقویم‌های زیادی را دیده‌اید. در بسیاری از مواقع جذابیت تقویم‌ها نظر شما را به خود جلب می‌کند. اما آیا تا به حال ار ذهن شما گذشته است تا برای طراحی و چاپ تقویم دیواری یا رومیزی خود اقدام کنید؟ هنرمندان خلاق با انواع ایده‌های جالب طراحی و چاپ تقویم دیواری و رومیزی اداری روبرو می‌شوند و از آن‌ها به عنوان ابزاری عالی برای تبلیغات و بازاریابی استفاده می‌کنند.

اگر در نظر دارید تقویم‌هایی را به مشتریان و شرکای تجاری خود ارسال کنید، بهتر است به آن به عنوان یک فرصت بی نظیر برای تبلیغ روزانه برند خود در طول سال فکر کنید. از این رو تقویم شما باید فورا توجه را به خود جلب کند و در این راستا شما باید در طراحی تقویم خود از قوانین اساسی پیروی کنید. قیمت طراحی و خرید چاپ تقویم رومیزی و دیواری، نسبت به کابرد و بازده‌ی آن، هزینه‌ای کاملاً به صرفه است.

چگونه با اطمینان خاطر از ملوفام خریداری کنیم؟

هنگامی که قصد خرید اینترنتی از یک فروشگاه آنلاین را دارید، باید موارد مهمی را بررسی کنید تا بتوانید به آن سایت اعتماد کنید. با وجود انواع سایت‌های تبلیغاتی و چاپی، برای ثبت سفارش‌ها باید از صحت امنیت آن‌ها اطمینان خاطر حاصل کرد. در ادامه برخی از این موارد را بررسی خواهیم کرد.

 • حضور در صفحه‌ی اول نتایج گوگل:

لازم به ذکر است که هر سایتی که در صفحه‌ی اول نتایج جستجو توسط گوگل قرار می‌گیرد، اعتبار بیشتری دارد. البته همیشه نمی‌توان به این مسئله نگاه کرد. چرا که در بسیاری از مواقع یک سایت تنها با استفاده از تبلیغات، حضور خود را نشان می‌دهد!

 • داشتن پروتکل امنیتی:

یکی از فاکتور‌های لازم برای اعتماد به فروشگاه‌های اینترنتی، وجود SSL است. از سایت‌هایی که پروتکل http دارند و از SSL برای امنیت سایتشان استفاده نمی‌کنند، خرید نکنید. در قسمت بالای صفحه‌ی مرورگر شما، کنار URL سایت ملوفام یک آیکون قفل را مشاهده می‌کنید. این آیکون به معنی امنیت سایت ملوفام است.

 • دارای نماد الکترونیک:

نماد الکترونیک توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک عرضه می‌شود. می‌توان تنها با کلیک بر روی آن، اطلاعاتی درباره سایت و مالک آن به دست آورد.
با بررسی این موارد و مولفه‌های دیگر می‌توانید با اطمینان از طریق سایت ملوفام، چاپ و طراحی محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید. تنها هدف ملوفام ایجاد تجربه‌ای ماندگار در زمینه چاپ و تبلیغات در ذهن مشتریان می‌باشد.

سخن آخر:

هدف ما از انتشار این مطلب، تنها افزایش آگاهی شما نسبت به انواع تقویم‌ها بوده است. خرید و چاپ تقویم رومیزی و دیواری اداری به صورت اختصاصی و استفاده از آن به عنوان یک هدیه تبلیغاتی، می‌تواند برای همه‌ی کسب و کار‌ها مفید باشد. همان طور که متوجه شدید، صرف هزینه بابت قیمت طراحی و چاپ انواع تقویم رومیزی و دیواری، نسبت به کاربرد تبلیغاتی آن‌ها، بسیار معقول و به صرفه است.


منابع:
Newtonprint , Wikipedia , Printed