فیلتر محصولات

چاپ تقویم رومیزی به صورت اختصاصی در ملوفام:

برای سفارش چاپ تقویم رومیزی اختصاصی از طریق ملوفام، باید اول محصول مورد نظرتون رو انتخاب کنید. ما برای شما، تقویم های رومیزی اداری رو به صورت سایز بندی‌های مختلفی جدا کردیم. بعد از وارد شدن به صفحه محصول مورد نظر، با انتخاب هر کدوم از ویژگی‌ها،‌ قیمت چاپ تقویم رومیزی برای شما به صورت آنلاین نمایش داده میشه. هزینه محاسبه شده، کاملاً بروز می‌باشد.

با تقویم‌های رومیزی بیشتر آشنا شوید!

تقویم رومیزی نوعی تقویم است که روی کاغذی چاپ می‌شود . می‌تواند بر روی میز یا هر نوع سطح دیگری نمایش داده شود. یک تقویم رومیزی معمولاً تاریخ‌های یک ماه، یک سال یا یک دوره زمانی خاص را همراه با اطلاعات دیگری مانند تعطیلات، رویدادها، قرار ملاقات‌ها، یادآوری‌ها و… نشان می‌دهد. فعالیت‌ها، و پیگیری تاریخ‌های مهم در برخی از تقویم‌های رومیزی نیز دارای ویژگی‌هایی مانند زنگ هشدار، یادداشت‌ها، لیست کارها و… هستند که می‌توانند عملکرد و قابلیت استفاده تقویم را افزایش دهند.

ویژگی‌های تقویم رومیزی اداری:

چاپ تقویم رومیزی اداری مانند بسیاری از محصولات چاپی و تبلیغاتی دیگر، می‌تواند معرف یک برند و یا یک شرکت شود. با این روش که طرح، لوگو، اسم و یا یک محصول خود را بر روی آن تقویم طراحی کنید. همچنین در هنگام طراحی تقویم، باید از طرح‌های بسیار جذاب و کار آمد استفاده کرد تا بتوان موجب جذب مخاطب شد.

همچنین از این تقویم رومیزی اختصاصی می‌توان به عنوان یک هدیه‌ی تبلیغاتی نیز استفاده کند. در این صورت، تقویم یک نوع هدیه‌ی تبلیغاتی نیز به شمار می‌رود. از این جهت، قیمت تقویم رومیزی اداری نسبت به ویژگی‌های بسیار کاربردی آن از جمله تبلیغات، هزینه‌ای کاملاً به صرفه‌ای می‌باشد. برای استعلام قیمت چاپ تقویم رومیزی اداری در اندازه‌های مختلف، می‌توانید از طریق ملوفام اقدام نمایید!

چرا تقویم از هدایای تبلیغاتی به شمار می‌رود؟

یکی از اهداف اصلی و اولیه‌ی هر کسب و کار کوچک و بزرگ، شناساندن برند خود به دیگران می‌باشد. چطور می‌توان یک برند را در بازار رقابتی شدید به مشتریان معرفی کرد و آن را در یادها ماندگار ساخت؟ استفاده از یک روش خلاقانه و هوشمندانه می‌تواند بهترین گزینه برای وارد شدن به یک بازار باشد. چاپ تقویم رومیزی و دیواری، می‌تواند یکی از راه‌های معمول در استفاده از هدایای تبلیغاتی باشد.

یکی از این راه‌ها در روشهای بازاریابی، استفاده از هدایای تبلیغاتی توسط یک ابزار ساده برای افزایش شناخت برند و کسب و کار شما در بین مشتریان از طریق سفارشی‌سازی یک محصول با آرم خودتان است. تا بتوان از آن در زندگی روزمره استفاده کرد.

با داشتن بودجه محدود، مشخص کردن اینکه کدام یک از ابزارهای بازاریابی شما مفیدتر بوده و کدام یک بیشترین تاثیر را داشته کار ساده‌ای نیست. هدایای تبلیغاتی با داشتن هزینه ارزان اما دامنه تاثیر بزرگ و طولانی‌مدت در زمینه سرمایه‌گذاری، بسیار برای شما ارزشمند هستند.

به خاطر داشته باشید که یک اهدایی کوچک راه مناسبی برای افزایش وفاداری مشتریان است. اگر شما مدیریت واحد فروش به مشتریان را در دست دارید دادن هدایای کوچک به همراه خرید به مشتریان یک راه خیلی خوب برای قدردانی از آنهاست. با خرید و چاپ تقویم رومیزی و دیواری اداری به راحتی می‌توان از این ویژگی نیز استفاده کرد.

تفاوت تقویم‌های رومیزی با سایر هدایای تبلیغاتی!

وقتی پای بازاریابی به میان می‌آید خیلی مهم است که همیشه در معرض دید باشید. چطور می‌توانید چیزهایی را که در کسب‌وکارهای خود انجام می‌دهید، بدون صرف هزینه‌های سرسام آور در جلوی چشم مشتریان قرار دهید؟ به این فکر کنید که مشتریان شما چه چیزهایی را می‌خواهند در اطراف شان داشته باشند.

برای مثال اگر شما یک مرکز ماساژ دارید، در پشت کارت تبلیغاتی خود یک یادآوری کننده ملاقات بگذارید تا به مشتریان یادآوری کنید تا بدانند چه مواقعی باید دوباره مراجعه کنند. یا اگر صاحب یک کافه هستید به مشتریان خود دربازکن یا کاور بطری نوشیدنی بدهید. همچنین می‌توانید با خرید و چاپ تقویم اختصاصی و استفاده از آن به عنوان ابزاری تبلیغاتی، کسب و کار خود را گسترش دهید.

مجموعه راهکارهای بازاریابی شما شامل چه مواردی می‌شود؟ فرض کنید اگر شما بخواهید بین خوردن یک نوع خاصی از پیتزا دو بار در طی هفته به عنوان ناهار و یا خوردن دو نوع متفاوت ناهار در هفته، یکی را انتخاب کنید چکار می‌کنید؟

کدام را مطمئن هستیم بیشتر شما تنوع را انتخاب می‌کنید. همین موضوع در مورد کسب و کار کوچک شما هم صادق است. اگرچه داشتن هدایای تبلیغاتی مشخصی، بسیار مهم است اما هر از گاهی ایجاد تغییر در آنچه که برای شناساندن برند خود استفاده می‌کنید مهم‌تر است. مثلاً اگر می‌خواهید برای تبلیغات برند خود هدیه به مدیر شرکتی بدهید، می‌توانید از ساعت و یا تقویم رومیزی تبلیغاتی و یا ست مدیریت تبلیغاتی استفاده کنید.

ارزش طراحی درست، در چاپ تقویم:

طراحی یک جنبه حیاتی در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی است. یک تقویم با طراحی درست، می‌تواند مشتریان را جذب کند، اطلاعات را منتقل کند و تصویر برند تجاری را ارتقا دهد. یک تقویم با طراحی بد نیز می‌تواند اثر معکوس داشته باشد و باعث شود کسب و کار غیرحرفه ای، خسته کننده یا حتی گمراه کننده به نظر برسد. بنابراین، رعایت برخی اصول اولیه طراحی هنگام ایجاد یک تقویم رومیزی بسیار مهم و ضروری است. قیمت طراحی تقویم رومیزی برای چاپ، نسبت به کاربرد آن هزینه‌ای کاملاً به صرفه است.

  • چیدمان:

چیدمان  و طرح بندی تقویم شما باید واضح، متعادل و خوانا باشد. طرح نیز باید با هدف و موضوع تقویم مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال، یک تقویم برای یک مدرسه ممکن است طرح متفاوتی با تقویم یک آژانس مسافرتی داشته باشد. پس حتماً قبل از شروع به طراحی، هدف طراحی تقویم خود را مشخص نمایید.

  • رنگ:

طرح رنگ تقویم باید هماهنگ، هماهنگ و جذاب باشد. طرح رنگ نیز باید با حال و هوا و لحن تقویم مطابقت داشته باشد. برای مثال، یک تقویم برای یک تفریحگاه خدمات تندرسی، ممکن است از رنگ های آرامش بخش مانند آبی و سبز استفاده کند، در حالی که تقویم برای یک تیم ورزشی ممکن است از رنگ‌های زنده مانند قرمز و زرد استفاده کند.

  • تایپوگرافی:

تایپوگرافی تقویم باید خوانا، مناسب و جذاب باشد. تایپوگرافی نیز باید مکمل محتوا و سبک تقویم باشد. به عنوان مثال، یک تقویم برای یک نانوایی ممکن است از یک فونت اسکریپت برای ایجاد یک احساس گرم و دوستانه استفاده کند، در حالی که یک تقویم برای یک شرکت حقوقی ممکن است از فونت سریف برای ایجاد یک تصور رسمی و حرفه ای استفاده کند.

  • تصاویر:

تصاویر تقویم رومیزی اداری باید مرتبط، با کیفیت و چشم نواز باشند. تصاویر همچنین باید از پیام و هویت کسب و کار پشتیبانی کنند. به عنوان مثال، یک تقویم برای یک فروشگاه حیوانات خانگی ممکن است از تصاویر حیوانات بامزه برای نمایش محصولات و خدمات خود استفاده کند، در حالی که تقویم برای یک موزه ممکن است از تصاویر مصنوعات تاریخی برای نمایش نمایشگاه ها و مجموعه های خود استفاده کند.

با پیروی از این اصول طراحی، چاپ تقویم رومیزی می‌تواند بسیار موثر و جذاب ایجاد شود. در این صورت هم برای کسب و کار و هم برای مشتریان و مخاطبان شما، تقویم مفید خواهد بود. در صورتی که تجربه‌ی چندانی در زمینه طراحی و چاپ تقویم رومیزی ندارید، حتماً این کار را به یک طراح متخصص در این زمینه‌ها بسپارید.

نتیجه گیری:

تقویم رومیزی اداری یکی از محبوب‌ترین تقویم‌ها به شمار می‌رود. این نوع تقویم برای انواع کسب‌وکارها، انواع مشاغل، انواع شرکت‌ها و برندها مناسب است. برای سفارش چاپ و استعلام قیمت انواع تقویم رومیزی اختصاصی می‌توانید از طریق ملوفام اقدام نمایید. ملوفام بهترین ایده‌ها و مناسب‌ترین طرح‌ها را برای چاپ تقویم‌های رومیزی در اختیار شما قرار می‌دهد.

منابع: