https://melofam.com/office-set-p02
https://melofam.com/office-set-p02
https://melofam.com/office-set-p02

(سربرگ A4 و پاکت نامه)

 • ست اوراق اداری شامل سربرگ A4 و پاکت نامه.
 • جنس کاغذ گلاسه در ۲ گرماژ مختلف (۸۰ گرم و ۱۰۰ گرم).
 • دارای قابلیت استعلام قیمت، سفارش و شخصی سازی کامل به صورت آنلاین.
 • همراه با گارانتی تضمین کیفیت چاپ و تولید.
 • ارائه خدمات طراحی حرفه‌ای ست اداری توسط ملوفام.
 • برای سفارش تیراژ بیشتر از ۵۰۰۰ هزار عدد و یا تولید با طرح قالب اختصاصی با ملوفام تماس حاصل کنید.
شناسه محصول: os-a4h-env دسته:
فایل ها را به اینجا بکشید
Accepted file types: tif, jpg, pdf, zip, cdr, psd, ai, eps, Max. file size: 1 GB.
  همه فایل‌های خود را کشیده و درون باکس بیاندازید. فایل مورد تائید با پسوند PDF ، JPG و TIF به صورت فشرده با فورمت (ZIP) و با نام لاتین می‌باشد. در صورت آماده نبودن فایل خود، در صفحه پنل کاربری / قسمت تیکت‌های پشتیبانی امکان ارسال فایل وجود دارد.
  قیمت: 0 تومان

  توضیحات

  چاپ ست یا اوراق اداری شامل سربرگ A4 و پاکت نامه:

  چاپ اوراق اداری سربرگ و پاکت ملخی به صورت انحصاری و باکیفیت توسط ملوفام، یکی از خدمات چاپی این مجموعه می‌باشد. برای سفارش انواع ست اداری از طریق ملوفام، تنها باید موارد مورد نیاز برای سفارش آنلاین را انتخاب نمایید. هزینه و قیمت سفارش طراحی و چاپ اوراق اداری سربرگ و پاکت ملخی، با انتخاب هر کدام از موارد انتخابی برای شما نمایش داده می‌شود. در ادامه یکی از پیکج‌های ست اداری را بررسی کرده و نحوه سفارش آنلاین را توضیح می‌دهیم. با ما همراه باشید.

  آشنایی با پکیج اوراق اداری سربرگ و پاکت نامه(ملخی) ملوفام:

  ست اداری یکی از انواع محصولات چاپی به شمار میاد که ازش تو اکثر سازمان‌ها و شرکت‌های رسمی و غیر رسمی استفاده میشه. این پکیج ست اداری ملوفام، شامل سربرگ A4 و پاکت نامه ملخی است. برای سفارش این نوع مجموعه اداری باید ویژگی‌های مورد نیاز برای چاپ مثل ضخامت کاغذ، سرچسب، تعداد تیراژ و طراحی رو انتخاب کنید. در ادامه هر کدام از محصولات این پکیج را بررسی خواهیم کرد.

  کاربرد سربرگ A4 در اوراق اداری:

  یکی از پراستفاده ترین اقلامی که تو ست‌های اداری سازمان‌ها و شرکت‌ها دیده میشه، سربرگ است. سربرگ برای برقراری ارتباط بین اشخاص و شرکت‌ها به صورت نامه‌های رسمی می‌باشد. از اونجایی که این عنصر یکی از مهم‌ترین اقلام اوراق اداری سربرگ و پاکت ملخی به شمار میاد، هنگام طراحی آن باید نکات مهم و ضروری رو رعایت کرد.

  حتماً از اطلاعات ضروری که در قسمت بالا گفتیم برای طراحی و چاپ سربرگ ست اداری استفاده کنید. چرا که نبود این اطلاعات روی سربرگ، اهمیت و ارزش این عنصر اداری رو به شدت کاهش میده. طرح سربرگ باید متناسب با آن سازمان و شرکت انتخاب شود. معمولاً روی سربرگ‌ها اطلاعات ضروری مثل لوگو، نام، زمینه فعالیت، تاریخ، آدرس و… که نشان دهنده هویت یک شرکت یا سازمان هستند چاپ می شود.

  پاکت نامه:

  یکی دیگر از اقلامی که در اکثر ست‌های اداری دیده شده و از آن استفاده می‌شود، پاکت نامه است. طراحی پاکت نامه مثل خیلی از اقلام دیگر یک ست اداری، در کیفیت و ارزش آن بسیار تاثیر گذار می‌باشد. از مهم‌ترین مواردی که باید در هنگام طراحی پاکت نامه رعایت شود، ثبت نشانی شرکت یا سازمان در آن است.

  نحوه سفارش آنلاین چاپ اوراق اداری سربرگ و پاکت ملخی از طریق ملوفام:

  سفارش این محصول چاپی و تبلیغاتی نیز مانند دیگر محصولات و خدمات ملوفام، تنها به صورت آنلاین امکان پذیر است. این روش یکی از راحت‌ترین و سریع‌ترین مسیرهای دستیابی به محصولات چاپی نیز به شمار می‌رود. برای سفارش چاپ آنلاین این نوع اوراق یا ست اداری سربرگ و پاکت ملخی باید جنس و وزن کاغذ، تعداد وجه (یکرو و دورو)، تعداد تیراژ و از همه مهم‌تر نوع طراحی را انتخاب نمایید.

  ضخامت کاغذ را انتخاب کنید:

  یکی از مهم‌ترین عواملی که تو موندگاری ست اداری شما تاثیر گذاره، ضخامت کاغذیه که شما انتخاب می‌کنید. برای سفارش چاپ اوراق یا ست اداری سربرگ و پاکت ملخی از طریق ملوفام، می‌تونید ضخامت کاغذ رو بین ۸۰ گرم و ۱۰۰ گرم انتخاب کنید. طبیعتاً ضخامت کاغذ بیشتر یعنی ۱۰۰ گرم، ست اداری باکیفیت‌تر و موندگار‌تری رو به شما ارائه میده.

  سرچسب داشته باشد با نه؟

  یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سربرگ، سرچسب شدنه. سربرگ رو معمولاً از قسمت بالا و یا تو بعضی از موارد از سمت چپ کاغذ، سرچسب می‌کنند. از اهمیت مهم سرچسب میشه به جلوگیری از پراکندگی و بازشدگی کاغذها اشاره کرد. انتخاب هر کدام از ويژگی‌ها مانند سرچسب نیز در تغییر هزینه و قیمت سفارش چاپ اوراق اداری سربرگ و پاکت ملخی تاثیر گذار است.

  ارسال فایل طراحی ست اداری:

  طراحی با ارزش‌ترین قسمت سفارش چاپ ست اداری به شمار میاد. هزینه و قیمت طراحی و چاپ ست و اوراق اداری سربرگ و پاکت ملخی، نسبت به ارزش و کارایی اون، هزینه‌ای کاملاً به صرفه است. برای طراحی هر کدوم از عناصر یک مجموعه ست اداری، حتماً از راهنمای طراحی ست اداری ملوفام استفاده کنید، چرا که از افت کیفیت محصولات شما هنگام چاپ به شدت جلوگیری می‌کنه.

  • خودمون می‌تونیم ست اداری رو طراحی کنیم؟

  همانطور که گفتیم، ست اداری برای شرکت و سازمان‌ها و مصارف رسمی استفاده میشه. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که حتماً طرح ست اداری‌تون رو به یک طراح با تجربه تو زمینه چاپ و طراحی بسپارید. برای این کار می‌تونید از گروه طراحان حرفه‌ای و خبره ملوفام هم استفاده کنید. ملوفام بهترین و مناسب‌ترین ایده‌ها رو نسبت به کسب و کار شما بهتون ارائه میده.

  عناصر تاثیر گذار برای طراحی یک ست اداری جذاب:

  در هنگام طراحی ست اوراق اداری سربرگ و پاکت ملخی، استفاده از عناصر و ویژگی‌های خلاقانه موجب ایجاد ست اداری جذابی می‌شود. البته که این ویژگی‌ها در طراحی هر نوع محصول تبلیغاتی و چاپی دیگر نیز قابل استفاده می‌باشد. این عناصر از جمله اطلاعات و مشخصات ضروری می‌باشند که حتماً باید در طراحی ست‌های اداری استفاده شوند. در ادامه برخی از موارد مهم و تاثیر گذار را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید. قیمت طراحی هزینه‌ای کاملاً به صرفه‌ای برای افزایش زیبایی و جذابیت ست اداری شما می‌باشد.

  • هماهنگی میان اجزا:

  وقتی شروع به طراحی یک مجموعه اوراق اداری می‌کنیم، باید بین خطوط، رنگ بندی، نظم و… هناهنگی مشخصی رو ایجاد کنیم. رعایت هماهنگی تو طراحی ست ادای، نظم سازمان و شرکت مورد نظرتون رو اقلام ست اداری به نمایش می‌کشه. پیشنهاد می‌کنیم که برای رنگ بندی طراحی ست اداری حتماً از رنگ سازمانی متناسب با اون حرفه استفاده کنید.

  • حوضه فعالیت متناسب:

  یکی دیگه از مهم‌ترین مواردی که برای طراحی و چاپ اوراق اداری سربرگ و پاکت ملخی باید رعایت بشه، انتخاب موضوع و حوضه فعالیت متناسب با کسب و کار است. برای اینکار می‌تونید از عکس محصولات و خدماتتون تو طراحی استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم که حتماً رنگ‌ها رو متناسب با سلیقه و روحیه‌ی هر نوع کسب و کار انتخاب کنید.

  • ارزش لوگو در طراحی:

  اکثر سازمان‌ها و انواع کسب و کارها، برای شناساندن خود به دیگران از یک لوگوی اختصاصی و منحصر به فرد استفاده می‌کنند. از این رو تو طرح همه‌ی محصولات چاپی و تبلیغاتی لوگوی هر کسب و کار رو مشاهده می‌کنیم. لوگو یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین بخش‌های طراحی هر نوع محصول تبلیغاتی به شمار میاد. از طرف دیگه، لوگو یکی از اطلاعات ضروری هم در چاپ ست اداری به شمار میاد.

  • درج اطلاعات ضروری:

  در یک ست اداری خلاقانه همانطور که فاکتور خلاقیت دارای اهمیت می باشد اطلاعات ضروری روی تمام اجزای آن باید قرار گیرد، زیرا در صورتی که نیاز به برقراری ارتباط با شما باشد بتوان از آن اطلاعات در مواقع ضروری استفاده کرد. این اطلاعات ضروری مانند لوگوی شرکت، شماره تماس، آدرس سایت و آدرس پستی می باشد.

  سخن آخر:

  همان طور که متوجه شدید، ست اداری یکی دیگر از مهم‌ترین محصولات چاپی و تبلیغاتی به شمار میاد. هدف اصلی ما از ارائه این محتوا، تنها راهنمایی شما برای سفارش چاپ ست اوراق اداری سربرگ و پاکت ملخی متناسب با کسب و کارتان است. امیدواریم که تا حد امکان شما رو راهنمایی کرده باشیم. هزینه و قیمت طراحی و چاپ ست و اوراق اداری سربرگ و پاکت ملخی نسبت به کاربردهای آن هزینه‌ای کاملاً منصفانه‌ای به شمار می‌رود. چرا که در مکان‌های رسمی و اداری بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  منابع:

  Staples

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.


  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “(سربرگ A4 و پاکت نامه)”

  • برای طرحی ست اداری در ابعاد متفاوت از قالب‌های آماده طراحی شده توسط ملوفام استفاده نمایید.
  • تنها مود رنگ قابل استفاده برای چاپ هنگام طراحی سیستم رنگ (CMYK) می‌باشد.
  • استفاده از رنگ‌های ساختگی (اختصاصی) در هنگام طراحی ست اداری، دارای محدودیت می‌باشد.
  • برای محفوظ ماندن تمامی عناصر درون طرح ست اداری، طرح خود را در فاصله‌ای حداقل حدود ۵ میلی‌متر از هر طرف قرار دهید.
  • جهت جلوگیری از افت کیفیت محصول پس از چاپ، حتماً طرح خود را با حداقل رزولوشن 300dpi خروجی بگیرید.
  • فرمت فایل خروجی طراحی باید یکی از فرمت‌های TIF، JPG و یا PDF باشد.
  • از تصاویر و عناصری با حداقل کیفیت 300dpi استفاده نمایید. برای خوانایی بهتر نوشته‌ها سایز نوشته را حداقل بیشتر از ۹ پوینت انتخاب کنید.
  • برای قسمت‌های نیاز به چاپ پوشش‌های موضوعی (یووی موضعی (UV)، طلاکوب و نقره‌کوب)، فایل جداگانه‌ای تهیه نمایید.
  • طراحی حرفه‌ای ست اداری توسط نرم‌ افزارهایی چون CorelDraw، InDesign، Illustrator و Photoshop امکان پذیر می‌باشد.
  • برای بالا بردن کیفیت چاپ محصولات و جلوگیری از ایجاد خطا پس از چاپ، راهنمای آماده سازی فایل‌ها و نکات مهم چاپی را مطالعه کنید.
  • به منظور کسب اطلاعات بیشتر برای نحوه طراحی، از راهنما اصول طراحی ست اداری ملوفام استفاده کنید.

  برای دانلود فایل لایه باز قالب این ست اداری، فورمت مورد نیاز خود را انتخاب و دانلود نمایید.

  رمز فایل فشرده: www.melofam.com

       

  مدت زمان آماده سازی محصول:

  • زمان مورد نیاز برای چاپ و ساخت این محصول، با توجه به نوع و تعداد سفارش، حداقل ۷ و حداکثر ۱۴ روز کاری می‌باشد.
  • در صورت ثبت و تکمیل سفارش خود، قبل از ساعت ۱۴، اولین روز کاری بعد از آن مراحل تولید و چاپ محصولتان آغاز می‌گردد.
  • پنج شنبه، جمعه و روزهای تعطیل، جزء روزهای کاری ملوفام محسوب نمی‌شوند.

  نحوه‌ی ارسال و حمل و نقل محصول:

  • بعد از اتمام مراحل چاپ و ساخت محصول، برای هماهنگی جهت نحوه‌ی ارسال با شما تماس خواهیم گرفت.
  • هزینه ارسال سفارش با توجه به آدرسی که در زمان ثبت سفارش خود درج کرده‌اید مشخص می‌گردد.
  نحوه‌ی ارسال سفارش در تهران:
  • ارسال سفارش به آدرسی که به صورت آنلاین ثبت کرده‌اید. در این صورت هزینه آن طبق تعرفه‌های سرویس‌های حمل و نقل درون شهری بر عهده شما می‌باشد.
  نحوه‌ی ارسال سفارش در شهرستان‌:
  • در صورتی که آدرس ثبتی شما خارج از تهران باشد، ارسال آن از طریق سرویس‌های حمل و نقل برون شهری به آدرس پستی شما انجام خواهد شد. در این صورت نیز هزینه ارسال مطابق با تعرفه‌ سرویس‌های حمل و نقل، بر اساس مسیر، وزن و حجم محصول محاسبه و بر عهده شما خواهد بود.