https://melofam.com/office-set-p03
https://melofam.com/office-set-p03
https://melofam.com/office-set-p03
https://melofam.com/office-set-p03

(سربرگ A4، سربرگ A5 و پاکت نامه)

 • ست اوراق اداری شامل سربرگ A4 و A5 و پاکت نامه.
 • جنس کاغذ گلاسه در ۲ گرماژ مختلف (۸۰ گرم و ۱۰۰ گرم).
 • دارای قابلیت استعلام قیمت، سفارش و شخصی سازی کامل به صورت آنلاین.
 • همراه با گارانتی تضمین کیفیت چاپ و تولید.
 • ارائه خدمات طراحی حرفه‌ای اوراق اداری توسط ملوفام.
 • برای سفارش تیراژ بیشتر از ۵۰۰۰ هزار عدد و یا تولید با طرح قالب اختصاصی با ملوفام تماس حاصل کنید.
شناسه محصول: os-a4h-a5h-env دسته:
فایل ها را به اینجا بکشید
Accepted file types: tif, jpg, pdf, zip, cdr, psd, ai, eps, Max. file size: 1 GB.
  همه فایل‌های خود را کشیده و درون باکس بیاندازید. فایل مورد تائید با پسوند PDF ، JPG و TIF به صورت فشرده با فورمت (ZIP) و با نام لاتین می‌باشد. در صورت آماده نبودن فایل خود، در صفحه پنل کاربری / قسمت تیکت‌های پشتیبانی امکان ارسال فایل وجود دارد.
  قیمت: 0 تومان

  توضیحات

  قیمت چاپ اوراق اداری باکیفیت شامل سربرگ A4 و A5 و پاکت نامه:

  قیمت چاپ و طراحی ست اوراق اداری سربرگ و پاکت نامه، نسبت به نوع اقلام آن محاسبه می‌شود. با انتخاب هر کدام از ویژگی‌های مورد نیاز برای سفارش آنلاین چاپ اوراق اداری سربرگ و پاکت نامه، می‌توانید قیمت آن را به صورت کاملاً به روز مشاهده نمایید. ست اداری یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین ابزارها در شرکت‌ها و سازمان‌های اداری و رسمی به شمار می‌رود. از این رو طراحی این نوع محصول چاپی نیز به یک طراح متخصص در زمینه چاپ و تبلیغات نیاز دارد. در ادامه یکی دیگر از پکیج‌های ست اوراق اداری سربرگ و پاکت نامه ملوفام را بررسی کرده و نحوه سفارش چاپ آنلاین آن را توضیح خواهیم داد.

  نتیجه سفارش انحصاری چاپ ست اداری!

  همه‌ی محصولات چاپی برای کسب و کارهای مختلف به صورت انحصاری طراحی میشه، تا بهتر بتونه اون شرکت و یا سازمان رو معرفی کنه. از اون جایی که ست اداری رو برای اتقال اطلاعات کاربرها و مشتری‌ها استفاده می‌کنن، طرح روی هر کدوم از اقلام ست اداری باید به شیوه‌ای طراحی بشه که خیلی راحت اون شرکت و یا سازمان شناخته بشه. این کار باید در زمان طراحی این مجموعه صورت بگیره. در مجموع، رعایت نکات مهم و ضروری هنگام طراحی موجب تبلیغ اون شرکت و یا سازمان هم میشه.

  معرفی پکیج ست اوراق اداری سربرگ و پاکت نامه ملوفام:

  وقتی به یک شرکت و یا سازمان اداری و یا رسمی مراجعه می‌کنیم، اقلام مختلفی از ست‌های اداری را مشاهده می‌کنیم. از اقلام ست اداری در این نوع سازمان‌ها، برای انتقال داده‌ها و اطلاعات به صورت حرفه‌ای از صاحبان مشاغل به مشتریان استفاده می‌شود. همان طور که گفته شد، ست‌های اداری در اقلام‌های مختلفی تولید و استفاده می‌شوند.

  این پکیج اوراق و ست اداری ملوفام شامل سربرگ A4، سربرگ A5 و پاکت نامه است. هرکدام از اقلام این ست، کاربرد و ویژگی‌های مجزایی دارند. در ادامه هر کدام از این اقلام بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

  • سربرگ چه کاربردی در ست اداری دارد؟

  سربرگ یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین اقلام در اوراق اداری سربرگ و پاکت نامه به شمار می‌رود. از سربرگ‌ها برای نوشتن نامه‌ها و یادداشت‌های اداری و رسمی استفاده می‌شود. در واقع سربرگ از اصلی ترین عناصر نوشت افزار در محیط‌های و رسمی و اداری حساب می‌آید. در مجموع سربرگ و دیگر اقلام انحصاری ست اداری، نشان دهنده هویت شرکت یا سازمان می‌باشد.

  از آن جایی که سربرگ یکی از مهم‌ترین اقلام ست اداری محسوب می‌شود، حتماً باید طرح آن توسط یک طراح متخصص طراحی گردد. چرا که سربرگ با داشتن شماره پیوست، تاریخ و شماره شناسه، به مکاتبات اداری نظم می‌بخشد. از این طرف با یک نگاه ساده به سربرگ، به راحتی می‌توان نام و هویت شرکت ارسال کننده را شناسایی کرد.

  • نقش پاکت نامه در مجموعه اوراق اداری:

  پاکت‌ها یکی از اقلام مورد نیاز در ست اداری هر شرکت است که جهت انجام نامه نگاری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حقیقت پاکت یک بسته‌بندی شیک و رسمی برای جابه‌جایی نامه‌های اداری، اسناد محرمانه، قرارداد‌ها، فاکتورها و سایر مدارک در شرکت‌ها و ادارات است.

  استفاده از پاکت برای ارسال هر کدام از این اطلاعات، به صورت ناخودآگاه تاثیر بسیار زیادی در مخاطب ایجاد می‌کند. چرا که تحقیقات نشان داده، ارسال چنین اطلاعاتی درون پاکت و یا یک بسته‌بندی شیک و جذاب، حس اعتماد و احترام بیشتری را ایجاد می‌کند.

  محاسبه قیمت چاپ اوراق اداری سربرگ و پاکت نامه از طریق ملوفام:

  برای سفارش آنلاین هر نوع محصولی از طریق ملوفام، تنها باید المان‌ها و ویژگی‌های مورد نیاز برای چاپ آن محصول را انتخاب نمایید. از این رو، ست اوراق اداری سربرگ و پاکت نامه نیز مانند دیگر محصولات چاپی دارای المان‌های نظیر نوع کاغذ و ضخامت آن، سرچسب سربرگ‌ها، تعداد وجه یکرو و دورو و مقدار تیراژ چاپ می‌باشد.

  با انتخاب هر کدام از این المان‌ها، قیمت چاپ اوراق یا ست اداری سربرگ و پاکت نامه به صورت کاملاً به‌روز برای شما نمایش داده می‌شود. در ادامه هر یک از المان‌های مورد نیاز برای چاپ این پکیج ست اداری را توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

  نوع کاغذ و وزن آن:

  از مهم‌ترین مواردی که در کیفیت و ماندگاری اقلام ست اداری تاثیر گذار است، نوع کاغذ و ضخامت آن می‌باشد. برای سفارش آنلاین این پکیج ست اداری می‌توانید کاغذ تحریر و کتان را در وزن‌های ۸۰ گرم و ۱۰۰ گرم انتخاب نمایید. پیشنهاد می‌کنیم هنگام انتخاب کاغذ، حتماً به نحوه استفاده از مجموع ست اداری توجه کنید. طبیعتاً نوع کاغذ نیز در تغییر قیمت چاپ اوراق اداری تاثیر بسزایی دارد.

  انتخاب سرچسب سربرگ و تعداد وجه:

  همان طور که متوجه شدید، برای سفارش آنلاین چاپ ست اداری باید المان‌های مورد نظر را انتخاب کنید. از جمله ویژگی‌هایی که برای چاپ اقلام این مجموعه اداری و از جمله سربرگ باید انتخاب شود، سرچسب می‌باشد. سرچسب یکی از مهم‌ترین قسمت‌های سربرگ می‌باشد، چرا که از پراکندگی کاغذهای آن جلوگیری می‌کند. از دیگر المان‌هایی که باید برای سفارش چاپ آنلاین ست اوراق اداری سربرگ و پاکت نامه انتخاب کرد، تعداد وجه یکرو و دورو می‌باشد.

  تاثیر تیراژ و طراحی اوراق اداری در تغییر قیمت آن:

  یکی دیگر از ویژگی‌هایی که در تغییر قیمت چاپ اوراق اداری سربرگ و پاکت نامه تاثیر به سزایی دارد، تعداد تیراژ چاپ آن است. این پکیج اوراق اداری را می‌توانید از ۱۰۰۰ عدد تا ۵۰۰۰ عدد برای چاپ سفارش دهید. مهم‌ترین قسمت سفارش آنلاین چاپ ست اوراق اداری سربرگ و پاکت نامه، طراحی اقلام آن می‌باشد.

  چرا که طراحی این مجموعه بیشترین تاثیر را در تبلیغ و معرفی هر شرکت و سازمانی به همراه دارد. می‌توانید طراحی هر کدام از اقلام ست اداری را به ملوفام بسپارید، ملوفام بهترین و باتجربه‌ترین طراحان خود را برای این کار در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین می‌توانید طرح اقلام ست اداری خود را، خودتان طراحی کنید.

  برای این کار حتماً از مقاله‌های راهنمای طراحی ست اداری ملوفام استفاده نمایید. البته پیشنهاد می‌کنیم که حتماً طراحی اقلام ست اداری خود را، به یک طراح متخصص در زمینه چاپ و تبلیغات بسپارید.

  چرا زبان نگارش در طراحی ست‌های اداری تاثیر دارد؟

  زبان مورد استفاده برای اسناد اداری باید رسمی باشد، اما نه لزوماً تشریفاتی. ساده کردن نحوه نگارش اسناد و در نتیجه آسان‌تر کردن درک آنها بسیار مهم است، زیرا هدف این است که ارتباط بین مشتری و صاحل مشاغل تا حد امکان ساده و روان ایجاد شود. این فرایند برای کسب و کارهای مختلف متفاوت است، چرا که هر شرکت و سازمانی خدماتی متفاوتی را به مشتریان و کاربران خود ارائه می‌دهد.

  سخن آخر:

  ست یا اوراق اداری از پر استفاده‌ترین و مهم‌ترین مواردی است که در محیط‌های اداری و سازمان‌ها از آن استفاده می‌شود. تنها هدف ما نیز از ارائه این محتوا، آشنایی شما با اقلام آن و نحوه سفارش چاپ آنلاین این اوراق اداری سربرگ و پاکت نامه می‌باشد. قیمت چاپ و طراحی اوراق اداری سربرگ و پاکت نامه نسبت به کاربرد آن در مکان‌های رسمی و اداری، هزینه‌ای کاملاً به صرفه به شمار می‌ود.

  منابع:

  Feedough

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.


  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “(سربرگ A4، سربرگ A5 و پاکت نامه)”

  • برای طرحی ست اداری در ابعاد متفاوت از قالب‌های آماده طراحی شده توسط ملوفام استفاده نمایید.
  • تنها مود رنگ قابل استفاده برای چاپ هنگام طراحی سیستم رنگ (CMYK) می‌باشد.
  • استفاده از رنگ‌های ساختگی (اختصاصی) در هنگام طراحی ست اداری، دارای محدودیت می‌باشد.
  • برای محفوظ ماندن تمامی عناصر درون طرح ست اداری، طرح خود را در فاصله‌ای حداقل حدود ۵ میلی‌متر از هر طرف قرار دهید.
  • جهت جلوگیری از افت کیفیت محصول پس از چاپ، حتماً طرح خود را با حداقل رزولوشن 300dpi خروجی بگیرید.
  • فرمت فایل خروجی طراحی باید یکی از فرمت‌های TIF، JPG و یا PDF باشد.
  • از تصاویر و عناصری با حداقل کیفیت 300dpi استفاده نمایید. برای خوانایی بهتر نوشته‌ها سایز نوشته را حداقل بیشتر از ۹ پوینت انتخاب کنید.
  • برای قسمت‌های نیاز به چاپ پوشش‌های موضوعی (یووی موضعی (UV)، طلاکوب و نقره‌کوب)، فایل جداگانه‌ای تهیه نمایید.
  • طراحی حرفه‌ای ست اداری توسط نرم‌ افزارهایی چون CorelDraw، InDesign، Illustrator و Photoshop امکان پذیر می‌باشد.
  • برای بالا بردن کیفیت چاپ محصولات و جلوگیری از ایجاد خطا پس از چاپ، راهنمای آماده سازی فایل‌ها و نکات مهم چاپی را مطالعه کنید.
  • به منظور کسب اطلاعات بیشتر برای نحوه طراحی، از راهنما اصول طراحی ست اداری ملوفام استفاده کنید.

  برای دانلود فایل لایه باز قالب این ست اداری، فورمت مورد نیاز خود را انتخاب و دانلود نمایید.

  رمز فایل فشرده: www.melofam.com

       

  مدت زمان آماده سازی محصول:

  • زمان مورد نیاز برای چاپ و ساخت این محصول، با توجه به نوع و تعداد سفارش، حداقل ۷ و حداکثر ۱۴ روز کاری می‌باشد.
  • در صورت ثبت و تکمیل سفارش خود، قبل از ساعت ۱۴، اولین روز کاری بعد از آن مراحل تولید و چاپ محصولتان آغاز می‌گردد.
  • پنج شنبه، جمعه و روزهای تعطیل، جزء روزهای کاری ملوفام محسوب نمی‌شوند.

  نحوه‌ی ارسال و حمل و نقل محصول:

  • بعد از اتمام مراحل چاپ و ساخت محصول، برای هماهنگی جهت نحوه‌ی ارسال با شما تماس خواهیم گرفت.
  • هزینه ارسال سفارش با توجه به آدرسی که در زمان ثبت سفارش خود درج کرده‌اید مشخص می‌گردد.
  نحوه‌ی ارسال سفارش در تهران:
  • ارسال سفارش به آدرسی که به صورت آنلاین ثبت کرده‌اید. در این صورت هزینه آن طبق تعرفه‌های سرویس‌های حمل و نقل درون شهری بر عهده شما می‌باشد.
  نحوه‌ی ارسال سفارش در شهرستان‌:
  • در صورتی که آدرس ثبتی شما خارج از تهران باشد، ارسال آن از طریق سرویس‌های حمل و نقل برون شهری به آدرس پستی شما انجام خواهد شد. در این صورت نیز هزینه ارسال مطابق با تعرفه‌ سرویس‌های حمل و نقل، بر اساس مسیر، وزن و حجم محصول محاسبه و بر عهده شما خواهد بود.