https://melofam.com/office-set-p04
https://melofam.com/office-set-p04
https://melofam.com/office-set-p04
https://melofam.com/office-set-p04
https://melofam.com/office-set-p04

(سربرگ A4، سربرگ A5، یادداشت و پاکت A4)

 • ست اوراق اداری شامل سربرگ A4 و A5 و یادداشت و پاکت A4.
 • جنس کاغذ گلاسه در ۲ گرماژ مختلف (۸۰ گرم و ۱۰۰ گرم).
 • دارای قابلیت استعلام قیمت، سفارش و شخصی سازی کامل به صورت آنلاین.
 • همراه با گارانتی تضمین کیفیت چاپ و تولید.
 • ارائه خدمات طراحی حرفه‌ای ست اداری توسط ملوفام.
 • تعداد یادداشت‌ها در هر تیراژی دو برابر سربرگ‌ها می‌باشد.
 • برای سفارش تیراژ بیشتر از ۵۰۰۰ هزار عدد و یا تولید با طرح قالب اختصاصی با ملوفام تماس حاصل کنید.
شناسه محصول: os-a4h-a5h-note-a4env دسته:
فایل ها را به اینجا بکشید
Accepted file types: tif, jpg, pdf, zip, cdr, psd, ai, eps, Max. file size: 1 GB.
  همه فایل‌های خود را کشیده و درون باکس بیاندازید. فایل مورد تائید با پسوند PDF ، JPG و TIF به صورت فشرده با فورمت (ZIP) و با نام لاتین می‌باشد. در صورت آماده نبودن فایل خود، در صفحه پنل کاربری / قسمت تیکت‌های پشتیبانی امکان ارسال فایل وجود دارد.
  قیمت: 0 تومان

  توضیحات

  چاپ اوراق اداری شامل سربرگ A4 و A5 و یادداشت و پاکت A4:

  برای سفارش چاپ اوراق یا ست اداری سربرگ و پاکت A4 از طریق ملوفام، تنها کافیست تا ویژگی‌های مورد نیاز برای ست اداری خود را انتخاب نمایید. با انتخاب هر کدام از ویژگی‌های مورد نیاز برای سفارش آنلاین، قیمت و هزینه چاپ ست اوراق اداری سربرگ و پاکت A4 برای شما نمایش داده می‌شود. ست‌های اداری در پکیج‌های متنوع با اقلام‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شوند. در ادامه یکی از پکیج‌های پرکاربرد ست اداری ملوفام را به صورت کامل بررسی خواهیم کرد.

  چرا بیشتر سازمان‌ها به ست اداری نیاز دارند؟

  از ست اداری به عنوان وسیله‌ای برای انتقال دیدگاه و داده‌ها به صورت حرفه‌ای از صاحبان مشاغل به مشتریان استفاده می‌شود. از طرفی دیگر ست اداری برای اکثر تجارت‌های جدید و نوپا، جلوی کاملاً رسمی را ایجاد می‌کند. البته برای چاپ اوراق اداری حتماً باید از طرحی متناسب با آن کسب و کار نیز استفاده کرد. مهمترین دلیل استفاده از ست اداری در انواع سازمان‌ها و شرکت‌ها، تقویت هویت برند یک شرکت است.

  ایجاد هویت سازمانی به وسیله چاپ اوراق اداری!

  هنگامی که یک شرکت و یا سازمانی، اطلاعاتی را برای مشتریان خود ارسال می‌کند، باید هویت سازمانی آن شرکت را به همراه داشته باشد. معملاً این شرکت‌های رسمی اطلاعات مورد نیاز را به صورت نامه در پاکت نامه، فولدر و یا به صورت فاکتور ارسال می‌نمایند. از این رو نحوه ارسال این اطلاعات نیز باید یک هویت منسجم و قابل تشخیص برای آن شرکت و کسب و کار ایجاد کنند.

  ست اداری یکی از راحت‌ترین و پرکاربردترین روش‌ها جهت ایجاد چنین شرایطی برای این فرایند است. البته که این فرایند تنها با چاپ و طراحی متناسب با آن کسب و کار شکل می‌گیرد. پس تنها استفاده از یک ست اداری ساده و بدون طراحی کاربردی، نمی‌تواند هویتی سازمانی برای یک برند و یا یک شرکت ایجاد کند.

  آشنایی با پکیج چاپ اوراق اداری سربرگ و پاکت A4 ملوفام:

  همان طور که متوجه شدید، ست اداری از انواع محصولات چاپی به شمار میاد که تو اکثر سازمان‌ها و شرکت‌های اداری و رسمی به شدت استفاده می‌شود. از ست‌های اداری در پکیج‌های متخلفی با اقلام‌های متغیر، چاپ و استفاده می‌گردد. این پکیج ست یا اوراق اداری ملوفام شامل سربرگ A4، سربرک A5، یادداشت و پاکت A4 است. در ادامه هر کدام از این اقلام را بررسی خواهیم کرد و نحوه سفارش چاپ آنلاین اوراق اداری سربرگ و پاکت A4 از طریق ملوفام را توضیح می‌دهیم.

  • کاربرد سربرگ A4 و A5 در ست اداری:

  سربرگ یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین اقلام اوراق اداری به شمار می‌رود که در هنگام طراحی، باید اطلاعات ضروری سازمان و کسب و کار روی آن درج شود. غالباً از ست‌های اداری در ارتباطات اداری و تجاری، زیاد استفاده می‌شود. ارتباطات میان بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها، به طور کلی در دو دسته درون سازمانی و برون سازمانی قرار می‌گیرد.

  سربرگ یکی از پرکربردترین اقلام اوراق اداری سربرگ و پاکت A4 به شمار می‌رود، از این رو در هنگام طراحی آن حتماً باید اطلاعات ضروری و مورد نیاز سازمان و یا شرکت را روی آن درج نمود. چرا که نبود این اطلاعات روی سربرگ، اهمیت و ارزش این عنصر اداری رو به شدت کاهش میدهد. معمولاً روی سربرگ‌ها اطلاعات ضروری مثل لوگو، نام، زمینه فعالیت، تاریخ، آدرس و… که نشان دهنده هویت یک شرکت یا سازمان هستند چاپ می شود.

  • پاکت A4:

  یکی دیگر از اقلامی که در اکثر ست‌های اداری استفاده می‌شود، پاکت است. از پاکت برای ارسال نامه، اطلاعات و دیگر موارد مورد نیاز استفاده شده و متناسب با سایر نامه، سایز پاکت نیز انتخاب می‌گردد. طراحی پاکت مثل خیلی از اقلام دیگر یک ست اداری، در کیفیت و ارزش آن بسیار تاثیر گذار می‌باشد. از مهم‌ترین مواردی که باید در هنگام طراحی پاکت نامه رعایت شود، ثبت نشانی شرکت یا سازمان در آن است.

  • یادداشت:

  از یادداشت به عنوان ابزاری برای درج اطلاعات و یادداشت‌های روزانه و… استفاده می‌گردد. یادداشت هیچ گونه اعتبار رسمی ندارد و فاقد شماره ثبت می‌باشد. از این رو در هنگام طراحی یادداشت در چاپ اوراق اداری، نیازی به درج اطلاعات و موارد ضروری نیست. یادداشت یکی از عنصرهای ست اداری به شمار میاد که ازش بیشتر برای نوشتن یک سری اطلاعات استفاده میشه، اما با این حال یکی از پرکاربردترین اقلام چاپ اوراق اداری به شمار میاد.

  نحوه سفارش چاپ اوراق ادری از طریق ملوفام:

  ملوفام از معدود سایت‌های چاپی و طراحی به شمار می‌رود که راحت‌ترین روش سفارش آنلاین را دارا می‌باشد. همان طور که در ابتدا نیز گفته شد، برای ثبت سفارش چاپ ست و اوراق اداری سربرگ و پاکت A4 از طریق ملوفام تنها باید موارد مورد نیاز برای چاپ محصول را انتخاب نمایید. قیمت چاپ و طراحی ست اوراق اداری سربرگ و پاکت A4 با انتخاب هر کدام از موارد به صورت کاملاً به‌روز برای شما نمایش داده می‌شود. برای سفارش این نوع پکیج اداری باید موارد زیر را به طور کاملاً دقیق برررسی و انتخاب نمایید.

  انتخاب کاغذ ضخامت آن:

  نوع کاغذ و ضخامت آن در ماندگاری و کیفیت ست اداری شما بسیار تاثیر گذار است. برای سفارش چاپ اوراق اداری سربرگ و پاکت A4 از طریق ملوفام، ضخامت کاغذ را باید بین ۸۰ گرم و ۱۰۰ گرم تحریر و کتان انتخاب کنید. طبیعتاً ضخامت کاغذ بیشتر یعنی ۱۰۰ گرم، ست اداری باکیفیت‌تر و ماندگار‌تری رو به شما ارائه میدهد. طبیعتاً نوع کاغذ نیز در تغییر هزینه چاپ ست اداری بسیار تاثیر گذار است.

  انتخاب سرچسب و تعداد وجه:

  یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سربرگ، سرچسب آن است. سربرگ را معمولاً از قسمت بالا و یا در بعضی از موارد نیز از سمت چپ کاغذ، سرچسب می‌کنند. از اهمیت مهم سرچسب می‌شود به جلوگیری از پراکندگی و بازشدگی کاغذها اشاره کرد. علاوه بر سرچسب باید تعداد وجه یکرو و یا دورو ست اداری خود را نیز انتخاب نمایید.

  انتخاب تعداد تیراژ و نحوه طراحی:

  طراحی با ارزش‌ترین قسمت سفارش چاپ ست اداری و دیگر محصولات چاپی به شمار می‌رود. قیمت و هزینه طراحی و چاپ ست اوراق اداری سربرگ و پاکت A4، نسبت به ارزش و کارایی آن هزینه‌ای کاملاً به صرفه است. برای طراحی هر کدام از عناصر یک مجموعه ست اداری، حتماً از راهنمای طراحی ست اداری ملوفام استفاده کنید، چرا که از افت کیفیت محصولات شما در هنگام چاپ به شدت جلوگیری می‌کند.

  می‌توانید طراحی ست اوراق اداری سربرگ و پاکت A4 خود را به تیم طراحان با تجربه ملوفام نیز بسپارید. علاوه بر موارد گفته شده، مهم‌ترین عاملی که در تغییر هزینه چاپ ست اداری شما تاثیر دارد، تعداد تیراژ چاپ می‌باشد. تعداد تیراژ را برای چاپ این اوراق اداری می‌توانید از ۵۰۰ تا ۵۰۰۰ عدد انتخاب نمایید.

  سخن آخر:

  هدف اصلی ما از ارائه این محتوا، تنها راهنمایی شما برای سفارش چاپ و طراحی اوراق یا ست اداری سربرگ و پاکت A4 انحصاری و با کیفیت بوده است. امیدواریم که تا حد امکان تونسته باشیم توضیحات رو داده باشیم. قیمت و هزینه طراحی و چاپ ست اداری نسبت به کاربرد و اهمیت آن در مکان‌های رسمی، شرکت‌ها و انواع سازمان‌ها، هزینه‌ای کاملاً به صرفه به شمار می‌رود.

  منابع:

  Feedough

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.


  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “(سربرگ A4، سربرگ A5، یادداشت و پاکت A4)”

  • برای طرحی ست اداری در ابعاد متفاوت از قالب‌های آماده طراحی شده توسط ملوفام استفاده نمایید.
  • تنها مود رنگ قابل استفاده برای چاپ هنگام طراحی سیستم رنگ (CMYK) می‌باشد.
  • استفاده از رنگ‌های ساختگی (اختصاصی) در هنگام طراحی ست اداری، دارای محدودیت می‌باشد.
  • برای محفوظ ماندن تمامی عناصر درون طرح ست اداری، طرح خود را در فاصله‌ای حداقل حدود ۵ میلی‌متر از هر طرف قرار دهید.
  • جهت جلوگیری از افت کیفیت محصول پس از چاپ، حتماً طرح خود را با حداقل رزولوشن 300dpi خروجی بگیرید.
  • فرمت فایل خروجی طراحی باید یکی از فرمت‌های TIF، JPG و یا PDF باشد.
  • از تصاویر و عناصری با حداقل کیفیت 300dpi استفاده نمایید. برای خوانایی بهتر نوشته‌ها سایز نوشته را حداقل بیشتر از ۹ پوینت انتخاب کنید.
  • برای قسمت‌های نیاز به چاپ پوشش‌های موضوعی (یووی موضعی (UV)، طلاکوب و نقره‌کوب)، فایل جداگانه‌ای تهیه نمایید.
  • طراحی حرفه‌ای ست اداری توسط نرم‌ افزارهایی چون CorelDraw، InDesign، Illustrator و Photoshop امکان پذیر می‌باشد.
  • برای بالا بردن کیفیت چاپ محصولات و جلوگیری از ایجاد خطا پس از چاپ، راهنمای آماده سازی فایل‌ها و نکات مهم چاپی را مطالعه کنید.
  • به منظور کسب اطلاعات بیشتر برای نحوه طراحی، از راهنما اصول طراحی ست اداری ملوفام استفاده کنید.

  برای دانلود فایل لایه باز قالب این ست اداری، فورمت مورد نیاز خود را انتخاب و دانلود نمایید.

  رمز فایل فشرده: www.melofam.com

       

  مدت زمان آماده سازی محصول:

  • زمان مورد نیاز برای چاپ و ساخت این محصول، با توجه به نوع و تعداد سفارش، حداقل ۷ و حداکثر ۱۴ روز کاری می‌باشد.
  • در صورت ثبت و تکمیل سفارش خود، قبل از ساعت ۱۴، اولین روز کاری بعد از آن مراحل تولید و چاپ محصولتان آغاز می‌گردد.
  • پنج شنبه، جمعه و روزهای تعطیل، جزء روزهای کاری ملوفام محسوب نمی‌شوند.

  نحوه‌ی ارسال و حمل و نقل محصول:

  • بعد از اتمام مراحل چاپ و ساخت محصول، برای هماهنگی جهت نحوه‌ی ارسال با شما تماس خواهیم گرفت.
  • هزینه ارسال سفارش با توجه به آدرسی که در زمان ثبت سفارش خود درج کرده‌اید مشخص می‌گردد.
  نحوه‌ی ارسال سفارش در تهران:
  • ارسال سفارش به آدرسی که به صورت آنلاین ثبت کرده‌اید. در این صورت هزینه آن طبق تعرفه‌های سرویس‌های حمل و نقل درون شهری بر عهده شما می‌باشد.
  نحوه‌ی ارسال سفارش در شهرستان‌:
  • در صورتی که آدرس ثبتی شما خارج از تهران باشد، ارسال آن از طریق سرویس‌های حمل و نقل برون شهری به آدرس پستی شما انجام خواهد شد. در این صورت نیز هزینه ارسال مطابق با تعرفه‌ سرویس‌های حمل و نقل، بر اساس مسیر، وزن و حجم محصول محاسبه و بر عهده شما خواهد بود.