فیلتر محصولات

سفارش آنلاین چاپ تراکت تبلیغاتی در سایزهای متنوع:

چاپ تراکت تبلیغاتی، یکی از موثرترین روش‌ها تو ارائه محصولات یا خدمات یک شرکت، سازمان و کسب و کار به شمار میاد. برای چاپ انواع تراکت تو سایزهای مختلف از طریق ملوفام، فقط کافیه تا وارد محصول مورد نظر بشید و ویژگی‌های مد نظرتون برای تراکت تبلیغاتی رو انتخاب کنید. هزینه و قیمت چاپ تراکت تبلیغاتی تو ملوفام، با انتخاب هر کدوم از ویژگی‌ها محاسبه میشه و می‌تونین اون رو به صورت آنلاین مشاهده کنید.

تو این راهنمای سفارش آنلاین چاپ، انواع مختلف تراکت تو سایزهای A4، A5 و A5 رو توضیح داده و گزینه‌های اندازه‌گیری، کیفیت کاغذ و انتخاب‌های تیراژ رو با هم بررسی می‌کنیم. پس با ما همراه باشید. قیمت تراکت تبلیغاتی نسبت به ویژگی‌های منحصر به فرد آن، هزینه‌ای کاملاً به صرفه‌ای به شمار می‌رود.

روش تبلیغاتی چاپ تراکت را دست کم نگیرید!

وقتی نوبت به انتشار اخبار در مورد محصولات، خدمات و یا هدفی از یک سازمان می رسد، چاپ تراکت راهی موثر و همه کاره برای انجام این کار است. با گزینه‌های متعدد موجود، چاپ تراکت به شما این امکان را می‌دهد که تبلیغتی چشم نواز و جذاب ایجاد کنید که با مخاطب هدف شما طنین انداز شود.

چاپ تراکت یک روش محبوب برای ایجاد مطالب آموزنده و جذاب است که می‌تواند به راحتی در بین دیگران توزیع شود. اگر بخواهید مطلبی در مورد فروش محصولات و خدمات خود را به اشتراک بگذارید یا یک رویداد موفقعیت آمیز را تبلیغ کنید، چاپ تراکت تبلیغاتی طیف گسترده‌ای از گزینه‌های سفارشی سازی را ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کند تبلیغی منحصر به فرد و با ظاهر حرفه‌ای ایجاد کنید.

با چاپ تراکت بیشتر آشنا شوید:

چاپ تراکت به فرآیند ایجاد کاغذهای چاپی کوچکی گفته می‌شود که به راحتی قابل توزیع بوده و حاوی اطلاعاتی در مورد یک موضوع خاص مانند ارائه و فروش محصولات، خدمات، اخبار، رویدادهای اجتماعی و… است. این کاغذها معمولاً به گونه‌ای طراحی می‌شوند که فشرده و قابل حمل باشند، تا بتوان از آنها در توزیع در مکان‌های عمومی یا از طریق کمپین‌های پست مستقیم استفاده کرد.

چرا تراکت را انتخاب کنیم؟

چاپ تراکت یک انتخاب عالی برای کسانی است که به دنبال ایجاد روشی برای بازاریابی با هزینه‌ای کاملاً مقرون به صرفه و تاثیرگذار هستند. با انتخاب گزینه‌ها و استفاده از طرحی تاثیرگذار، می‌توانید تراکتی ایجاد کنید که کاملاً با مخاطبان و پیام‌های مورد نظر شما متناسب باشد. علاوه بر این، چاپ تراکت امکان سفارشی‌سازی بالایی را نیز فراهم و تضمین می‌کند. از این رو تأثیر ماندگاری بر کسانی که آنها را دریافت می‌کنند، خواهد گذاشت.

چه سایزی از تراکت را انتخاب کنیم؟

وقتی نوبت به چاپ تراکت می‌‌رسد، قطعاً انتخاب سایز بسیار زیادی اهمیت دارد. اندازه تراکت شما تأثیر کلی آن را تعیین کرده و میزان اطلاعاتی که می‌توانید در آن بگنجانید را مشخص می‌کند. در ادامه، گزینه‌های مختلف و تاثیر گذار در انتخاب سایز تراکتتان را بررسی خواهیم کرد. همچنین مزایای هر اندازه را مورد بحث قرار خواهیم داد. قیمت و هزینه چاپ تراکت تبلیغاتی، نسبت به ویژگی‌های تبلیغی آن، هزینه‌ای کاملاً به صرفه محسوب می‌شود.

چاپ تراکت A4:

تراکت‌های A4 بزرگ ترین گزینه موجود برای چاپ تراکت با ابعاد ۲۹۷×۲۱۰ میلی‌متر هستند. این اندازه برای کسانی که به دنبال گنجاندن حجم قابل توجهی از اطلاعات یا تصاویر بزرگتر هستند بسیار مناسب است. زیرا فضای کافی را برای متن و تصاویر بصری فراهم می‌کند. تراکت‌های A4 مخصوصاً برای استفاده به عنوان تبلیغ گسترده اطلاعات در رویدادها مناسب هستند.

چاپ تراکت A5:

تراکت‌های A5 با ابعاد ۱۴۸ در ۲۱۰ میلی‌متر، گزینه کوچک‌تری هستند. این اندازه برای کسانی که به دنبال ایجاد یک تراکت فشرده‌تر و قابل حمل هستند، بسیار ایده آل است. این نوع تراکت کوچک‌تر از سایز A4 بوده، در حالی که هنوز فضای کافی برای درج اطلاعات و تصاویر مهم را فراهم می‌کنند. تراکت‌های A5 یک انتخاب محبوب برای موارد تبلیغاتی و در نتیجه جلب توجه مخاطبان به شمار می‌روند.

چاپ تراکت A6:

کوچکترین گزینه موجود برای چاپ تراکت تبلیغاتی، تراکت‌های A6 با ابعاد ۱۰۵ در ۱۴۸ میلی‌متر است. تراکت در اندازه A6 برای کسانی که به دنبال ایجاد تراکتی بسیار قابل حمل هستند و هنوز هم تمام اطلاعات لازم را در خود جای می‌دهند، عالی است. این تراکت به دلیل حجم کوچک آن‌ها، سرعت توزیع تبلیغات شما را به شدت افزایش می‌دهند.

رعایت نکاتی طلایی برای طراحی تراکت تبلیغاتی:

ایجاد یک تراکت موثر و جذاب از نظر بصری مستلزم بررسی دقیق عناصر طراحی و ارسال پیام است. در این بخش، نکاتی را در مورد نحوه طراحی تراکتی که با مخاطب هدف شما ارتباط برقرار کند و تاثیر ماندگاری داشته باشد را ارائه خواهیم داد. هزینه و قیمت چاپ تراکت تبلیغاتی، با استفاده از طرحی مناسب و تاثیر گذار می‌تونه خیلی به صرفه و پر بازدهی باشه. از این رو باید برای طراحی تراکت، موارد مهمی رو مورد بررسی قرار بدید.

  • مخاطبان خود را بشناسید:

قبل از شروع طراحی تراکت تبلیغاتی خود، بسیار مهم است که درک روشنی از مخاطبان هدف خود داشته باشید. جمعیت شناسی، علایق و ارزش‌های آنها را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که پیام ها و طراحی شما مرتبط و جذاب هستند.

  • طرح را ساده نگه دارید:

از شلوغی بیش از حد طرح خود با متن یا تصاویر بصری بیش از حد خودداری کنید. زیرا شلوغ کاری در طرح می‌تواند میزان رسانایی پیام شما را کاهش دهد. روی چند عنصر کلیدی تمرکز کرده و از فضای خالی به طور موثر برای ایجاد ظاهری تمیز و حرفه‌ای استفاده کنید.

  • استفاده از تصاویر با کیفیت بالا:

کیفیت تصاویر استفاده شده در تراکت تبلیغاتی شما می‌تواند تاثیر بسزایی در ظاهر کلی آن داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که همه تصاویر با وضوح بالا برای جلوگیری از پیکسل شدن (تار شدگی) و اطمینان از ظاهر واضح و حرفه‌ای هستند.

  • استفاده از فونت مناسب و متناسب:

نوع فونت استفاده شده در تراکت تبلیغاتی شما، بیشترین تاثیر را بر خوانایی و زیبایی کلی آن دارد. فونت‌هایی را انتخاب کنید که به راحتی خوانده شوند و طرح شما را تکمیل کنند. از استفاده بیش از حد فونت‌های مختلف خودداری کنید، زیرا این کار می‌تواند ظاهری نامرتب در طرح شما ایجاد کند.

  • استفاده از اطلاعات ضروری:

هنگام طراحی اکثر محصولات چاپی و تبلیغاتی، باید از بسیاری اطلاعات ضروری مانند نام، آدرس، شماره تماس و… در هنگام طراحی استفاده شود. در هنگام طراحی تراکت اطمینان حاصل کنید که تراکت شما حاوی تمام اطلاعات لازم، مانند جزئیات تماس، تاریخ رویداد و یا روش‌های ارتباطی است. به یاد داشته باشید که قبل از ارسال طرح خود برای چاپ، تمام اطلاعات را از نظر دقت بررسی کنید.

  • بزرگ‌ترین مزایای استفاده از انواع تراکت:

همون طور که می‌دونید، تراکت یکی روش خیلی تاثیر گذار و مرسوم تو تبلیغ محصول، خدمات و… هر کسب و کاری به شمار میاد. وقتی نوبت به چاپ تراکت می‌رسه، انتخاب یک ارائه دهنده خدمات مناسب می‌تونه تفاوت رو خیلی واضح ایجاد کنه. تو این بخش به مزایای کار با خدمات چاپی مثل تراکت حرفه‌ای می‌پردازیم. پس هنوز هم ما رو همراهی کنید.

خدمات حرفه‌ای ملوفام چه خوبی‌هایی داره؟

ملوفام یک تیم جوون و پر انرژی تو زمینه چاپ، طراحی و تبلیغاته. این تیم تو زمینه سفارش چاپ حضوری فعالیت می‌کرده و تو این حوضه تجربه‌ی زیادی داره. حالا برای اینکه بتونه سرویس‌های بیشتری رو ارائه، شروع به فعالیت‌های آنلاین و غیر حضوری کرده. برای کار با چنین سرویس چاپی و تبلیغاتی، می‌تونید از چند مزیت بهره ببرید:

• چاپ با کیفیت بالا: خدمات حرفه‌ای از تجهیزات پیشرفته‌ای استفاده می‌کنند که کیفیت خروجی چاپ تراکت رو به شدت افزایش میده. یعنی تراکت تبلیغاتی شما، با بالاترین استانداردهای ممکن به چاپ می‌رسه.
• سفارش طراحی تخصصی: طراحی حرفه‌ای چاپ می‌تونه کمک بزرگی به تاثیر گذاری تراکت تو تبلیغات شما بزاره. ملوفام به شما کمک می کنه تا تراکتی بسازید که هم از نظر بصری جذاب باشه و هم تو انتقال پیام شما مؤثر عمل کنه.
• قیمت گذاری مقرون به صرفه: خدمات چاپ تراکت حرفه‌ای ملوفام، اغلب قیمت‌های رقابتی و مقرون به صرفه‌تری رو ارائه میده. این مزیت به شما این امکان را میده تا از بودجه‌تون برای انتخاب مواد با کیفیت و بیشتری بدون هیچ ضرر و زیانی استفاده کنید.
• زمان تحویل سریع: کار با یک سرویس حرفه‌ای، تضمین می‌کنه که تراکت‌های شما به سرعت چاپ و تحویل داده می‌شه. اینجوری شما می‌تونید رو نحوه توزیع و تبلیغ بیشتر تمرکز کنید.

کلام آخر:

هزینه و قیمت چاپ و طراحی تراکت تبلیغاتی، نسبت به ویژگی‌ها و تاثیر اون تو دیده شدن یک برند، خیلی مناسب و به صرفه به شمار میاد. حتماً برای سفارش تراکت تبلیغاتی، به یک موسسه مورد اعتماد و قابل اطمینان مراجعه کنید تا بعد از چاپ و دریافت تراکت، براتون مشکلی پیش نیاد. ملوفام یکی از عرصه‌کننده‌های محصولات و خدمات چاپی و با کیفیت بالا و قیمتی مناسبه. متشکریم از انتخاب شما.

منابع:

Canva , Feedough